“14 godzin mordęgi”
Iberia — recenzja

Zrecenzowano 27 czerwca 2017

Mam zastrzeżenia tylko i wyłącznie do tego że jak na 14 h lotu jest OKRUTNIE ciasno....jeszcze 4 h można wytrzymać w takiej ciasnocie ale 14??? Mam niewiele wzrostu ,podobnie jak mój narzeczony ( 164/170 ) ale naprawdę się umordowaliśmy...widziałam jak się męczą ludzie powyżej 175 cm w tym nasza koleżanka ,która leciała z nami...jedno wielkie nieporozumienie...jeszcze jak ktoś siedział przy przejściu to miał gdzie nogi wyciągnąć a Ci w środku już nie...komfort lotu tylko godzin straszny....parę rzędów foteli mniej i można by było wygodnie wyciągnąć nogi a tak - 14h lecisz jakbyś siedziała na taborecie...fotele też się mało odchylały do tyłu...poza tym jedzenie smaczne i sporo ...

Dziękujemy, mkazyaka
  • Więcej języków

Zrecenzowano 22 maja 2017

Lot dzienny z 3 posiłkami. Dodatkowo do wyboru woda, sok lub buteleczka wina. Miejsca wygodne - jak na klasę ekonomiczną. W siedzenie z przodu wbudowany panel z monitorem - dużo filmów, bajek, gier, wiadomości, itp. Głównie w języku hiszpańskim i angielskim, do wyboru także inne języki (polskiego brak - mi to akurat nie przeszkadzało). WIFI dodatkowo płatne - bez istotnej potrzeby zakup nieopłacalny.

Dziękujemy, Mar L
Zrecenzowano 4 maja 2017

przystępna cena, miła obsługa, wygodny samolot Airbus A340-600, niezłe jedzenie. Napoje gratis: woda, coca-cola, fanta, sprite. Samolot wystartował na cza oraz wylądował wg rozkładu.

Dziękujemy, Mariusz F
Zrecenzowano 30 kwietnia 2017

Przy dłuższych lotach np. na inny kontynent warto skorzystać za opłatą z dodatkowej przestrzeni na nogi.

Dziękujemy, r0b912
Zrecenzowano 28 października 2016

Dwukrotna podróż tymi liniami - bez zakłóceń, bez opóźnień. Przyjemnie, sprawnie, duże poczucie bezpieczeństwa. Tanio nie jest, ale wszystko ma swoją cenę...

Dziękujemy, cerazjuliusz