“Bezstresowa długa podróż”
Finnair — recenzja

Zrecenzowano 30 sierpnia 2017

Lot z przesiadką w Helsinkach. Pierwsza część podróży w mniej komfortowych warunkach (Embraer 190), ale 9 godzin z Helsinek do Bangkoku już Airbusem A 350. W obydwu samolotach bardzo miła obsługa.W Airbusie komfortowe warunki, czysto, duży wybór muzyki i filmów do oglądania, pyszne posiłki, kawa, napoje, również wino. Koce i podusie sprzyjąjące drzemce. Uśmiechnięte stewardessy otaczające dyskretną opieką. Wszystko to pozwoliło miło spędzić czas w samolocie a po wylądowaniu w Bangkoku włączyć się w życie turysty bez objawów jet lag.

1  Dziękujemy, Ewa J

Zrecenzowano 30 sierpnia 2017

Przelot jak przelot, żadnych opóźnień :-). Obsługa miła, bagaż doleciał, lot szybko minął... ale oferta przekąsek i jedzenia, jak w tanich liniach. Trzeba dodatkowo płacić, a sam lot nie należał do takich kategorii cenowych. Potraktowałem to jako niemiłe doświadczenie :-)

Dziękujemy, Marek_Zawadzki
Zrecenzowano 24 czerwca 2017

Rewelacyjny lot bez opoznienia, bardzo mila obsluga. Bez stresu, kolejek, fantastyczny port w Helsinkach w porownianiu z Nowy Jork, Stany Zjednoczone (JFK-Międzynarodowy port lotniczy im. Johna F. Kennedy'ego).

Dziękujemy, Grzegorz W
Zrecenzowano 11 maja 2017

Bez nadęcia a z klasą. Wyjątkowa obsługa. Sok z czarnych leśnych jagód na pokładzie! Wiedziałem , że zbiera się w Finlandii dużo leśnych jagód, ale że podadzą je na pokładzie i to w 2 klasie? nie sądziłem, a doświadczyłem. Jak tylko uda mi sie trafić na połączenie z krótkim czasem oczekiwania w Helsinkach to wybieram Finnair

Dziękujemy, Varsavian
Zrecenzowano 15 kwietnia 2017

Sam przelot bardzo przyjemny, miła obsługa, darmowa kawa,wygodne siedzenia. Niestety, bagaż przyleciał rozsypany, zniszczyli mi nową walizkę. Plus - firma zajmująca się wymianami przysłała mi nową. :) Tym niemniej z lotniska musiałem ją ciągnąć zniszczoną.

Dziękujemy, Jarosław C