“Nie polecam”
Eurowings — recenzja

Zrecenzowano 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Za każdym razem opóźnienie lotu, stan samolotu pozostawia wiele do życzenia pod względem jakości technicznej

Termin podróży: październik 2018
Dziękujemy, Tom s
  • Więcej języków

Zrecenzowano 30 września 2018

Lot z Izmiru do Krakowa z przesiadką w Stuttgarcie. Podczas oczekiwania na przesiadkę informacje o opóźnieniu lotu, następnie po półtorej godziny o całkowitym odwołaniu ze względu na warunki pogodowe. Ze strony linii brak opcji alternatywnego powrotu w ciągu dwóch kolejnych dni. Wybrałam powrót na własną rękę (18 godzin spędzone w autokarze). Próby skontaktowania się z linią kończą się niepowodzeniem- po wysłaniu zgłoszenia na maila przychodzi odpowiedź od automatycznej skrzynki, że odpowiedzą w ciągu 6 tygodni, a płatny telefon nie jest odbierany (teoretycznie powinnam dostać zwrot za bilet w ciągu 7 dni). Szczerze NIE POLECAM korzystania z usług tej linii- ceny jak u dobrych przewoźników, a jakość usługi gorsza niż w najtańszych liniach. Brak jakiegokolwiek poszanowania klienta.

Termin podróży: wrzesień 2018
    • Obsługa klienta
    • Posiłki i napoje
    • Stosunek ceny do jakości
    • Odprawa i wejście na pokład
1  Dziękujemy, klaudiakinga
Zrecenzowano 1 września 2018 z urządzeń przenośnych

Lot transkontynentalny. Rażący jest przede wszystkim brak profesjonalizmu u załogi, stewardesy nieprzyjemne, ewidentne znudzone już swoją pracą. Przy znacznym opóźnieniu samolotu brak jakichkolwiek informacji ze strony zarówno załogi jak i linii. Podczas lotu zaoferowano nam jedynie kubeczek wody- reszta za dopłatą. Mało miejsca na nogi, siedzenia niewygodne, część zepsuta. Kurs mógłby równie dobrze obsłużyć Ryanair bądź Wizzair- zapewne za 60 a nie 600 euro.

Termin podróży: wrzesień 2018
    • Obsługa klienta
1  Dziękujemy, ka_o912
Zrecenzowano 9 lipca 2018

zdziwiłem się. za lot w 2 storny zapłaciłem 600 euro. w cenie miejsce w samolocie i kubek wody. nie przyszedłem sie najeść w podróży, ale nie dostałem kompletnie nic przez 10 godzin lotu,mogłem kupić cos za bajońska sumę. to już gruba przesada

Termin podróży: czerwiec 2018
    • Posiłki i napoje
    • Stosunek ceny do jakości
    • Odprawa i wejście na pokład
1  Dziękujemy, Mateusz P
Zrecenzowano 6 lipca 2018

.Check-in bez problemu. Posiłki na pokładzie zjadliwe. Wystarczająco dużo miejsca na nogi. Lot spokojny . Ekrany w fotelach - można obserwować lot,po zapłaceniu 9,99 euro można oglądać filmy oraz słuchać muzyki.

Termin podróży: lipiec 2018
Dziękujemy, joannamF1884GR