“Miłe zaskoczenie”
Eurowings — recenzja

Zrecenzowano 6 grudnia 2017

Jak dla mnie bardzo miłe zaskoczenie. Automatycznie przydzielone miejsce przy oknie w początkowym rzędzie. Obsługa świetnie zorientowana kto ma jaka kategorię biletu. Przy krótkim locie nie mam potrzeby otrzymania posiłku i napoju wolę lecieć taniej. O wiele więcej miejsca niż w pozostałych znanych mi tanich liniach. Czyściutko i miło. Niestety lot powrotny trochę opóźniony ale w granicach przyzwoitości. Udało się zdążyć na przesiadkę.

Dziękujemy, Sylwana J
  • Więcej języków

Zrecenzowano 10 listopada 2017

BIlet kupiony dzien przed wylotem. Godzine pozniej sms o odwolaniu lotu. Okazalo sie ze to nie wina EW ale strajkujacych kontrolerow lotu. Pretensji do EW nie mam, ale to ze juz ponad miesiac czekam na zwrot pieniedzy ... jakas masakra ...telefony i maile nie pomagaja. EW ma swoich klientow w glebokim powazaniu. Ryanair ktory tez odwolal moj lot oddal cala kwote w ciagu 3 dni. Nie mam watpliwosci z jakich uslug skorzystam nastepnym razem.

Dziękujemy, Tomasz Jakub M
Zrecenzowano 20 października 2017

Obsługa w samolocie grzeczna i mila ale to nie zasługa firmy która ma paskarskie ceny na wszystko na pokładzie, podróżując Eurowings trzeba zabierać ze soba wałówkę bo jak zechcesz cos zjeść i wypić to zapłacisz więcej niż za bilet . A ceny biletu są przeciętne nie tanie .

• Miejsce na nogi
    • Rozrywka w trakcie lotu (Wi-Fi, telewizja, filmy)
Dziękujemy, Krzysztof K
Zrecenzowano 20 października 2017

Dojeżdżając do lotniska otrzymałem SMS-a o 25 min. opóżnienia .Niby w porządku ,ale planów już nie było jak zmieniać .Miałem za dużo wolnego czasu .Obszedłem więc dokładnie lotnisko .Nawet nie zdawałem sobie sprawy z jego wielkości. ale to w końcu macierzyste lotnisko linii Eurowings .Finalnie w Warszawie było, ponad pół godziny spóżnienia . Oczywiście bez przepraszam czy słowa wyjaśnienia .Takie teraz są trendy ? Czyli i niemieccy przewożnicy dostosowują się do zaniżania poziomu usług ?!

Dziękujemy, Sławomir D
Zrecenzowano 13 października 2017

To był kolejny lot z nimi , ale pierwszy raz pojawiły się drobne zastrzeżenia .Zauważam jakiś ogólny trend . Firmy lotnicze ,banki czy operatorzy telekomunikacji obrastają coraz bardziej w piórka .Za drobne błędy czy niedogodności w ogóle nie uważają za stosowne przeprosić czy coś wyjaśnić . Bo niby kwadrans opóżnienia to niewiele ? A druga sprawa to wszechobecne "cięcie kosztów" . Coraz bardziej symboliczny poczęstunek w trakcie przelotów [ ale generalnie przy rosnących cenach usług ] też jest zauważalny . Chyba konkurencja między tymi firmami jest fikcją i nie widać starania o klienta

Dziękujemy, Sławomir D