“Zaginął bagaż”
Eurowings — recenzja

Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 5 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Lot z Paryża do Warszawy z jedną przesiadką w mieście sidziby tej super niemieckiej firmy okazał się zbyt trudny dla obsługi, 10 osób zostało bez walizek które nie wiadomo gdzie są. Trzeba czekać. NIE POLECAM!!!!

Dziękujemy, Członek witryny TripAdvisor
Napisz recenzję
Eurowings — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 29 czerwca 2017

Rejsowy lot samolotem airbus 320 bez polskojęzycznej załogi, obsługa niemiecka średnio wyraźnie mówiąca po angielsku. Samolot dość wygodny na tej długości podróż. Przebieg lotu bez zastrzeżeń. Wliczony posiłek marnej jakości, coś podobnego do kanapki, woda w kartoniku i jeden napój do wyboru (kawa, herbata lub soczek). Inne napoje lub posiłki dodatkowo płatne w euro.

Dziękujemy, Jacentyo
Zrecenzowano 24 maja 2017

Przyzwoite linie, które udzieliły nam wsparcia kiedy zawiódł inny przewoźnik. Zapewne taki kontrakt ale było OK. Start punktualny. Na pokładzie skromny poczęstunek.

Dziękujemy, Jolanta1971
Zrecenzowano 19 stycznia 2017

Od wielu lat korzystam z tego przewożnika latając na trasie W-wa -Kolonia lub W-wa -Dusseldorf i powroty .Uważam ,że na takich krótkich trasach [biorąc pod uwagę cenę biletu i jakość usług ] nie ma potrzeby przepłacać w Lufthansie czy Locie .Zwłaszcza kupując bilety z wyprzedzeniem .I nie ma co narzekać , że za za przekąski czy coś do picia trzeba dodatkowo płacić .Tak jest przecież we wszystkich tanich liniach .

Dziękujemy, Sławomir D
Zrecenzowano 2 października 2016

lecialem tymi liniami na wakacje z dwujka dzieci w wieku dwoch lat dostalismy cztery miejsca w rzedzie 13,15 ,17,23 przy wejsciu poinformowalem o tym stewardesse i ze mam male dzieci dwuletnie ktorch przeciez nie zostawie z kims obcym , a pani na to ze nie jestem pierwszy i inne rodziny maja takze ten problem ,i mam sprobowac sie dogadac z innymi pasazerami o miejsce .NIE POLECAM TYCH LINI LOTNICZYCH !!!

Dziękujemy, gosjar j