“Bardzo dobre linie :-)”
Etihad Airways — recenzja

Zrecenzowano 9 grudnia 2017

Najlepsze linie jakimi leciałam :-) Przemiła i sprawna obsługa.Bardzo dobre jedzenie.
Wygodne, czyste samoloty. Lot na trasie Rzym-Abu Dhabi-Male. POLECAM !!! :-)

Dziękujemy, aagniesszkaa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: EtihadHelper, Manager, Etihad AirwaysOdpowiedź udzielona 12 grudnia 2017

Hello, thank you for your big compliments and your full star rating. We appreciate you took your time writing about your experience with us. It’s always good to hear our guests enjoyed their time with us. Thank you so much. *Ela

Zrecenzowano 6 grudnia 2017

Jak dla mnie najlepsze linie lotnicze( przynajmniej z tych z których korzystałem). Dużo miejsca w klasie ekonomicznej, przepyszne posiłki, super obsługa. Bardzo fajny system rozrywki pokładowej. Lecieliśmy na trasie Mediolan-Abu Dhabi-Mahe-Antanarywa, na wszystkich odcinkach wygodne czyste samoloty, zero opóźnień.

Dziękujemy, Piotrek L

Zrecenzowano 6 grudnia 2017

Wspaniały lot. Przemiła i sprawna obsługa, Pyszne jedzenie, napoje według potrzeb. Lot Boeing 787-9 Klasa ekonomiczna, a miejsca sporo. Filmy, muzyka, gry i inne ciekawostki każdy pasażer miał dla siebie, słuchawki i osobny ekran pozwoliły na komfortowe oglądanie filmów nie przeszkadzając nikomu. Do spania każdy otrzymał koc i poduszeczkę, oraz skarpetki i szczoteczkę do zębów z miniaturową pastą. Lot minął szybko, będę go miło wspominać. Polecam.

Dziękujemy, Urszula G

Hello Urszula, thank you for your big compliments and your full star rating. We appreciate you took your time writing about your experience with us. It’s always good to hear our guests enjoyed their time with us. Thank you so much. *Ela

Zrecenzowano 6 grudnia 2017

Bardzo przyjemna podróż mimo dwóch przesiadek. Obsługa bardzo przyjazna, smaczne jedzenie. Sporo miejsca na nogi (dla mnie to b. ważne).

Dziękujemy, Jacek Z

Hello Jacek, thank you for your review. We appreciate you took your time writing about your experience with us. We value your insights and are happy to hear you enjoyed your flight with us. Thank you. *Ela

Zrecenzowano 30 sierpnia 2017

Najlepsza linia lotnicza jaką leciałem. Pyszne jedzenie i przemiła obsługa. Mimo długiego lotu przyleciałem na miejsce wypoczęty i odprężony. Polecam.

Dziękujemy, dominik e
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: EtihadHelper, Manager, Etihad AirwaysOdpowiedź udzielona 11 września 2017

Hello Dominik, thank you for your big compliments and your full star rating. We appreciate you took your time writing about your experience with us. It’s always good to hear our guests enjoyed their time with us. Thank you so much. *Ela