“punktualnie i spokojnie”
Enter Air — recenzja

Leciałam już kilka razy z Enter Air i zawsze było w porządku. Co innego jeszcze można napisać o półtoragodzinnym locie samolotem?

• Poziom komfortu foteli
    • Obsługa klienta
    • Posiłki i napoje
    • Miejsce na nogi
    • Rozrywka w trakcie lotu
    • Stosunek ceny do jakości
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, Małgorzata S

Wszystko ok, samolot wyjechał i przyleciał o czasie. W związku z uziemieniem 737 Max lot obsługiwał wynajęty od litewskiej linii GoToSky samolot ... był raczej wiekowy. Ale doleciał i to najważniejsze ...

• Poziom komfortu foteli
    • Obsługa klienta
    • Posiłki i napoje
    • Miejsce na nogi
    • Rozrywka w trakcie lotu
    • Stosunek ceny do jakości
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, Rafalek333_11

To była moja pierwsza podróż liniami Enter air. Podróżowałam wraz z partnerem. Podróż w stronę FUE bez opóźnień. Podróż powrotna z godzinnym opóźnieniem, a potem prawie godzinne oczekiwanie na bagaż w WAW... Lot wykonany przez pilotów bez zarzutu, wylądowaliśmy szybciej niż planowano. Piloci opowiedzieli o trasie przelotu. Personel pokładu miły. W trakcie 5h lotu 2x serwis gastro i 1x sprzedaż perfum itp. Na szczęście loty w ciągu dnia, więc serwisy nie uciążliwe. W locie z FUE do WAW w toalecie skończyła się woda :) ale nie to bylo najgorsze. NAJGORSZE SA TE CIASNE SIEDZENIA JAK W AUTOBUSIE PKS SPRZED 20 LAT i wykonane z podobnego skoropodobnego tworzywa. Kompletnie nie ma jak się ustanowić, jesteś cały czas w pionie, kręgosłup cierpi. Mogliby chociaż zapewnić podpórki pod część lędźwiowa, naprawdę większość pasażerów wychodzi połamanych... Nie wyobrażam sobie lotu dłuższego niż te 5h w tym fotelu a i te 5h ledwo można przeżyć.

Dziękujemy, weerx4907

Opóźnienie na lotnisku ponad dwie godziny, po czym na tankowaniu w Maladze ( które miało być w Barcelonie ) „40” min przedłuża się w 3 godziny...

1  Dziękujemy, MarysiaF17

To już taka tradycja przewoźnika Enter. Zawsze godzina spóźnienia czy to z Wrocławia czy z Katowic czy z Chani czy z Heraklionu.

Dziękujemy, Aras S