“Koszmarne siedzenia”
Enter Air — recenzja

To była moja pierwsza podróż liniami Enter air. Podróżowałam wraz z partnerem. Podróż w stronę FUE bez opóźnień. Podróż powrotna z godzinnym opóźnieniem, a potem prawie godzinne oczekiwanie na bagaż w WAW... Lot wykonany przez pilotów bez zarzutu, wylądowaliśmy szybciej niż planowano. Piloci opowiedzieli o trasie przelotu. Personel pokładu miły. W trakcie 5h lotu 2x serwis gastro i 1x sprzedaż perfum itp. Na szczęście loty w ciągu dnia, więc serwisy nie uciążliwe. W locie z FUE do WAW w toalecie skończyła się woda :) ale nie to bylo najgorsze. NAJGORSZE SA TE CIASNE SIEDZENIA JAK W AUTOBUSIE PKS SPRZED 20 LAT i wykonane z podobnego skoropodobnego tworzywa. Kompletnie nie ma jak się ustanowić, jesteś cały czas w pionie, kręgosłup cierpi. Mogliby chociaż zapewnić podpórki pod część lędźwiowa, naprawdę większość pasażerów wychodzi połamanych... Nie wyobrażam sobie lotu dłuższego niż te 5h w tym fotelu a i te 5h ledwo można przeżyć.

Dziękujemy, weerx4907

Opóźnienie na lotnisku ponad dwie godziny, po czym na tankowaniu w Maladze ( które miało być w Barcelonie ) „40” min przedłuża się w 3 godziny...

Dziękujemy, MarysiaF17

To już taka tradycja przewoźnika Enter. Zawsze godzina spóźnienia czy to z Wrocławia czy z Katowic czy z Chani czy z Heraklionu.

Dziękujemy, Aras S

Wszystko ok. miła obsługa , odlot o czasie , wykupione miejsca na "nogi" spełniły oczekiwania. wnętrze czyste, możliwość zakupów oferowanych w reklamówkach towarów.

• Poziom komfortu foteli
    • Obsługa klienta
    • Posiłki i napoje
    • Miejsce na nogi
    • Rozrywka w trakcie lotu
    • Stosunek ceny do jakości
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, DDTEKUM

Samolot wystartował i doleciał w obu kierunkach punktualnie (Warszawa-Faro-Warszawa). Załoga była sympatyczna i dobrze wykonywała swoją pracę. Dania były odpłatne. Zamówiliśmy kurczaka z oferty pokładowej oraz pitę na ciepło. Porcja obiadowa z kurczakiem i warzywami nieco mała;-). Pita była wspaniała - bardzo mi smakowała. Mieliśmy doskonałe miejsca z mężem, gdyż w pierwszym rzędzie na samym początku samolotu po prawej stronie - z dużą przestrzenią na nogi.

• Poziom komfortu foteli
    • Obsługa klienta