“Enter air standardowo godzina spóźnienia na trasie Polska -Kreta.”
Enter Air — recenzja

To już taka tradycja przewoźnika Enter. Zawsze godzina spóźnienia czy to z Wrocławia czy z Katowic czy z Chani czy z Heraklionu.

Dziękujemy, Aras S

Wszystko ok. miła obsługa , odlot o czasie , wykupione miejsca na "nogi" spełniły oczekiwania. wnętrze czyste, możliwość zakupów oferowanych w reklamówkach towarów.

• Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, DDTEKUM

Samolot wystartował i doleciał w obu kierunkach punktualnie (Warszawa-Faro-Warszawa). Załoga była sympatyczna i dobrze wykonywała swoją pracę. Dania były odpłatne. Zamówiliśmy kurczaka z oferty pokładowej oraz pitę na ciepło. Porcja obiadowa z kurczakiem i warzywami nieco mała;-). Pita była wspaniała - bardzo mi smakowała. Mieliśmy doskonałe miejsca z mężem, gdyż w pierwszym rzędzie na samym początku samolotu po prawej stronie - z dużą przestrzenią na nogi.

• Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, SZTYGARKA

Witam chcialbym przestrzec przed zakupami w tych liniach zegarkow ! Podczas podrozy 4,08,2019 kupilem zegarek jednak podczas kapieli zaparowal gdzie ten model zegarka byl wlasnie przystosowany do plywania !!!
Rozumiem ze moze sie zepsuc zglosilem to na powrotnym locie z wycieczki Pani stewardesa podala mimaila do jakiegos Pana ktory rzekomo zajmuje sie reklamacjami niestety nikt nie odpisla ! Mowiono mi o 2 letniej gwarancji !
Na pierwszej stronie gazetki jest napisane w ramach reklamacji mozna sie kontaktowac droga mailowa wyslalem juz o kolo 15 maili i nie ma z nimiki konatku !!!!
Odp[isuje mi automat ze mam list wyslac kpina to jest

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, bukow86

Samolot podczas lotu w obie strony wydawał dziwne dźwięki jakby za chwilę miał spaść, a stewardessa modliła się do okna. Podczas lądowania pilot nie zszedł z prędkości, gwałtownie zmniejszył wysokość lotu i ledwo wyhamował na lotnisku. Nie polecam.

Dziękujemy, ewcia-olsz