“Zagubione bagaże”
Enter Air — recenzja

Zrecenzowano 14 września 2019

Najgorszy przewoźnik z jakim miałam wątpliwą "przyjemność" lecieć. Odprawa ponad 2 godziny, lot opóźniony, samolot brudny, w ogole nie posprzatany po poprzednim locie. Jedyny plus to obsługa pokladowa. W dniu dzisiejszym tj.14 września dolecielismy szczęśliwie do Warszawy i ma tym sielanka się kończy. Okazało się, że bagaże z nami nie przyleciały. Wszyscy pasażerowie zostali poinformowani, że po prostu bagaży nie było w samolocie. Zastanawia mnie fakt obsługi lotów, samolot dostał pozwolenie na start z zupełnie pustym lukiem bagażowym. Ze względu na nocną porę dnia i małe dziecko nie podjęliśmy próby składania reklamacji w dniu dzisiejszym, gdyż kolejka ponad 200 pasażerów (składających reklamację) w punkcie enter air to kolejne kilka godzin stania. Koszmar i brak jakiejkolwiek organizacji. Niedzielny poranek znów spędzę na lotnisku tym razem w oczekiwaniu na wyjaśnienie sprawy gdzie są nasze bagaże rejestrowane.

Dziękujemy, Monika T

Zrecenzowano 14 września 2019

Wylot z Bydgoszczy { NIGDY WIECEJ], W momencie wyjścia z lotniska zaczeło padać,musieliśmy czekać po 15 minutach jakoś Nas przepuszczono i polecieliśmy, Lot tam głaciutki. Powrót przebiegał gładko ,samo podejście do lądowania niezbyt udane ,odczucie takie jak by samolot musiał poderwać się do góry,zakołysał się, potem nastąpiło gwałtowne chamowanie UF UDAŁO SIĘ. Odnosi się wrażenie jakby pas był za krótki dla dużych samolotów.

• Posiłki i napoje
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, Bogdan O
Zrecenzowano 14 września 2019

Lecieliśmy Warszawa-Rodos-Warszawa. Jesteśmy bardzo zadowoleni z lotu i obsługi. Wszystko przebiegało spokojnie i bez problemu. Obsługa na pokładzie bardzo sympatyczna. Można zjeść , wypić kawę i to w dobrych cenach. Ogólnie bardzo polecamy linie EnterAir.

Dziękujemy, Sandzuro
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wybierając oferty wakacyjne zawsze robię to tak aby lecieć z ENTER Air. Bardzo lubię tego przewoźnika i mam do niego zaufanie. Śledzę rozwój firmy, która uważam jest dumą polskiej przedsiębiorczości. Jest to nasz produkt krajowy i trzeba to wspierać. Pozdrawiam Panów Prezesów. W Ty roku wykupiłem w formule first minute wyjazd do Egiptu oczywiście z lotem ENTER Air. W czasie oczekiwania biuro TUI zmieniło nam przewoźnika na Travel Service. Zrezygnowałem z oferty i zmieniłem ją na taką aby jednak lecieć z ENTER Air. O czym to świadczy...???
Pozdrawiam i BARDZO POLECAM ENTER AIR !!!
Lot ENT7006 Wawa- MARSA ALAM 27.08.2019
Lot ENT7007 MARSA ALAM- Wawa 10.09.2019

Dziękujemy, artur1313
Zrecenzowano 12 września 2019

Punktualnie i fachowo. Lot ekonomiczny (więc wielkich oczekiwań nie miałem) ale obsługa miła, samolot czysty choć mocno wysłużony.

Termin podróży: sierpień 2019
    • Posiłki i napoje