“Lot tam WSPANIAŁY, lot z powrotem fatalny.”
Enter Air — recenzja

Wylot z Bydgoszczy { NIGDY WIECEJ], W momencie wyjścia z lotniska zaczeło padać,musieliśmy czekać po 15 minutach jakoś Nas przepuszczono i polecieliśmy, Lot tam głaciutki. Powrót przebiegał gładko ,samo podejście do lądowania niezbyt udane ,odczucie takie jak by samolot musiał poderwać się do góry,zakołysał się, potem nastąpiło gwałtowne chamowanie UF UDAŁO SIĘ. Odnosi się wrażenie jakby pas był za krótki dla dużych samolotów.

Dziękujemy, Bogdan O

Lecieliśmy Warszawa-Rodos-Warszawa. Jesteśmy bardzo zadowoleni z lotu i obsługi. Wszystko przebiegało spokojnie i bez problemu. Obsługa na pokładzie bardzo sympatyczna. Można zjeść , wypić kawę i to w dobrych cenach. Ogólnie bardzo polecamy linie EnterAir.

Dziękujemy, Sandzuro

Wybierając oferty wakacyjne zawsze robię to tak aby lecieć z ENTER Air. Bardzo lubię tego przewoźnika i mam do niego zaufanie. Śledzę rozwój firmy, która uważam jest dumą polskiej przedsiębiorczości. Jest to nasz produkt krajowy i trzeba to wspierać. Pozdrawiam Panów Prezesów. W Ty roku wykupiłem w formule first minute wyjazd do Egiptu oczywiście z lotem ENTER Air. W czasie oczekiwania biuro TUI zmieniło nam przewoźnika na Travel Service. Zrezygnowałem z oferty i zmieniłem ją na taką aby jednak lecieć z ENTER Air. O czym to świadczy...???
Pozdrawiam i BARDZO POLECAM ENTER AIR !!!
Lot ENT7006 Wawa- MARSA ALAM 27.08.2019
Lot ENT7007 MARSA ALAM- Wawa 10.09.2019

Dziękujemy, artur1313

Punktualnie i fachowo. Lot ekonomiczny (więc wielkich oczekiwań nie miałem) ale obsługa miła, samolot czysty choć mocno wysłużony.

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, Tabalug

Inni w czarterach są lepsi, długi czas oczekiwania na zamówione posiłki , mało sympatyczny personel pokładowy.

Dziękujemy, marcintwalczak