“Warszawa-Rodos-Warszawa”
Enter Air — recenzja

Lecieliśmy Warszawa-Rodos-Warszawa. Jesteśmy bardzo zadowoleni z lotu i obsługi. Wszystko przebiegało spokojnie i bez problemu. Obsługa na pokładzie bardzo sympatyczna. Można zjeść , wypić kawę i to w dobrych cenach. Ogólnie bardzo polecamy linie EnterAir.

Dziękujemy, Sandzuro

Wybierając oferty wakacyjne zawsze robię to tak aby lecieć z ENTER Air. Bardzo lubię tego przewoźnika i mam do niego zaufanie. Śledzę rozwój firmy, która uważam jest dumą polskiej przedsiębiorczości. Jest to nasz produkt krajowy i trzeba to wspierać. Pozdrawiam Panów Prezesów. W Ty roku wykupiłem w formule first minute wyjazd do Egiptu oczywiście z lotem ENTER Air. W czasie oczekiwania biuro TUI zmieniło nam przewoźnika na Travel Service. Zrezygnowałem z oferty i zmieniłem ją na taką aby jednak lecieć z ENTER Air. O czym to świadczy...???
Pozdrawiam i BARDZO POLECAM ENTER AIR !!!
Lot ENT7006 Wawa- MARSA ALAM 27.08.2019
Lot ENT7007 MARSA ALAM- Wawa 10.09.2019

Dziękujemy, artur1313

Punktualnie i fachowo. Lot ekonomiczny (więc wielkich oczekiwań nie miałem) ale obsługa miła, samolot czysty choć mocno wysłużony.

Termin podróży: sierpień 2019
    • Posiłki i napoje
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, Tabalug

Inni w czarterach są lepsi, długi czas oczekiwania na zamówione posiłki , mało sympatyczny personel pokładowy.

• Posiłki i napoje
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, marcintwalczak

Stare samoloty, trzeszczące, szarpiące, bujające i nadgorliwa obsługa która wprowadza stan niepokoju. Pierwsze linie, które przed ładowaniem jeszcze uprzedzaja co robić na wypadek awaryjnego lądowania i ewakuacji....
Samolot rzuca po całym pasie i hamowanie najgorsze w życiu.
Nie polecam.
Dodatkowo samoloty są na samym końcu lotniska tam gdzie dhl. Dojazd busem trwa kilka minut, bo jest totalnie na zadupiu. Najtańsza i najgorsza linia jaka latałam.

Dziękujemy, Katarzyna M