“Ciasno i niezbyt czysto.....”
Enter Air — recenzja

Inni w czarterach są lepsi, długi czas oczekiwania na zamówione posiłki , mało sympatyczny personel pokładowy.

• Rozrywka w trakcie lotu
Dziękujemy, marcintwalczak

Stare samoloty, trzeszczące, szarpiące, bujające i nadgorliwa obsługa która wprowadza stan niepokoju. Pierwsze linie, które przed ładowaniem jeszcze uprzedzaja co robić na wypadek awaryjnego lądowania i ewakuacji....
Samolot rzuca po całym pasie i hamowanie najgorsze w życiu.
Nie polecam.
Dodatkowo samoloty są na samym końcu lotniska tam gdzie dhl. Dojazd busem trwa kilka minut, bo jest totalnie na zadupiu. Najtańsza i najgorsza linia jaka latałam.

Dziękujemy, Katarzyna M

Lot OK. Piloci OK. Ale obsługa bagażu tragiczna. Lot spóźniony 1 godzinę a bagaż po może a mamze nie ale najwcześniej po 40 minutach.

Dziękujemy, Lelasota

nigdy wiecej samolot wyczarterowany dla Enter Air chyba z Portugali caly trzesacy podczas startu i lotu a takiego ladowania nie mialem jeszcze nigdy w swoim zyciu a latam juz kilkadziesiat lat

Termin podróży: maj 2019
    • Rozrywka w trakcie lotu
Dziękujemy, lesthewild

Kolejny raz wracaliśmy z wakacji z Tą linią. Nie mam żadnych zastrzeżeń, personel pokładowy miły i bardzo profesjonalny. Czysto. Serwis bardzo sprawny. Polecam

Dziękujemy, Hanna S