“Jeden z najgorszych lotów i lądowań”
Enter Air — recenzja

Zrecenzowano 11 września 2019

Stare samoloty, trzeszczące, szarpiące, bujające i nadgorliwa obsługa która wprowadza stan niepokoju. Pierwsze linie, które przed ładowaniem jeszcze uprzedzaja co robić na wypadek awaryjnego lądowania i ewakuacji....
Samolot rzuca po całym pasie i hamowanie najgorsze w życiu.
Nie polecam.
Dodatkowo samoloty są na samym końcu lotniska tam gdzie dhl. Dojazd busem trwa kilka minut, bo jest totalnie na zadupiu. Najtańsza i najgorsza linia jaka latałam.

Dziękujemy, Katarzyna M

Zrecenzowano 10 września 2019

Lot OK. Piloci OK. Ale obsługa bagażu tragiczna. Lot spóźniony 1 godzinę a bagaż po może a mamze nie ale najwcześniej po 40 minutach.

Dziękujemy, Lelasota
Zrecenzowano 10 września 2019

nigdy wiecej samolot wyczarterowany dla Enter Air chyba z Portugali caly trzesacy podczas startu i lotu a takiego ladowania nie mialem jeszcze nigdy w swoim zyciu a latam juz kilkadziesiat lat

Termin podróży: maj 2019
    • Stosunek ceny do jakości
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, lesthewild
Zrecenzowano 10 września 2019

Kolejny raz wracaliśmy z wakacji z Tą linią. Nie mam żadnych zastrzeżeń, personel pokładowy miły i bardzo profesjonalny. Czysto. Serwis bardzo sprawny. Polecam

• Poziom komfortu foteli
    • Obsługa klienta
    • Posiłki i napoje
    • Miejsce na nogi
    • Stosunek ceny do jakości
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, Hanna S
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lot czarterowy z Rainbow. Obsługa latająca standardowa, skupiona na sprzedaży kanapek i portfeli. Z kolei obsługa naziemna w zakresie załadunku bagaży tragiczna- walizka pęknięta, wózek dziecięcy połamany i zrzucony z taśmy bagażowej. Nie pozwolono go odebrać na płycie lotniska, tak jak przy locie w drugą stronę.

Dziękujemy, Karina N