“podroz”
Enter Air — recenzja

nigdy wiecej samolot wyczarterowany dla Enter Air chyba z Portugali caly trzesacy podczas startu i lotu a takiego ladowania nie mialem jeszcze nigdy w swoim zyciu a latam juz kilkadziesiat lat

Termin podróży: maj 2019
    • Posiłki i napoje
    • Rozrywka w trakcie lotu
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, lesthewild

Kolejny raz wracaliśmy z wakacji z Tą linią. Nie mam żadnych zastrzeżeń, personel pokładowy miły i bardzo profesjonalny. Czysto. Serwis bardzo sprawny. Polecam

• Posiłki i napoje
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, Hanna S
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lot czarterowy z Rainbow. Obsługa latająca standardowa, skupiona na sprzedaży kanapek i portfeli. Z kolei obsługa naziemna w zakresie załadunku bagaży tragiczna- walizka pęknięta, wózek dziecięcy połamany i zrzucony z taśmy bagażowej. Nie pozwolono go odebrać na płycie lotniska, tak jak przy locie w drugą stronę.

Dziękujemy, Karina N
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa lotu bardzo miła i wesoła a zarazem kompetentnapolecam z całego serca! To juz nie pierwszy raz mój tym samolotem

Dziękujemy, Magdalena G
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Cała podróż w obie strony na wakacje z TUI z załogą Enter-Air minęła w spokojnej atmosferze Samolot czyściutki, a obsługa miła. Pilot pełna profeska Zarówno start, jak i lądowanie było mało wyczuwalne dla pasażerów

• Rozrywka w trakcie lotu
Dziękujemy, Monnii9