“Przyjemny lot, choć bez komentarza”
Enter Air — recenzja

Zrecenzowano 6 września 2019

Miałem okazję w tym roku korzystać z usług charterowych Enter Air lecąc na trasie Warszawa-Arrecife-Warszawa.
Ogólnie wrażenia pozytywne - samolot czysty, obsługa zawodowo miła i uczynna. Posiłki niewielkie, ale smaczne. Duży wybór napojów alkoholowych nisko- i wysokoprocentowych. Dobrze zaopatrzony sklep wolnocłowy choć ceny raczej z nóg nie zwalają (np. kosmetyki).
Brakowało mi w drodze powrotnej powitania od kapitana, zwyczajowej informacji o planowanym przelocie, wysokości przelotowej, pogodzie na trasie i zwracaniu uwagi pasażerów na miejsca nad którymi przelatujemy (to jakby standard w innych liniach, którymi latałem dotychczas).

Dziękujemy, pawe_o156

Zrecenzowano 6 września 2019

Plusy: czystość, punktualność, miła obsługa
Minusy: stosunek powierzchni do ilości siedzeń - ciasnota; ciągłe rundy ze sprzedażą czegoś...
A tak na prawdę typowy lot czerterowy, Enter niczym się nie różni od innych tego typu przewoźników.

Dziękujemy, TomWalPL
Zrecenzowano 5 września 2019

Airbus A321 jest całkiem przyjemnym samolocikiem. Pomimo, że siedzenia są dość ciasno upakowane, to da się wytrzymać. Załoga miła, pomimo nieustannego handlu na pokładzie

Termin podróży: czerwiec 2019
Dziękujemy, Elżbieta S
Zrecenzowano 5 września 2019

Lot przebiegał spokojnie, na pokładzie bardzo bogata oferta produktów oraz bardzo dobre serwowane dania :) Miła atmosfera i dbałość o pasażerów.

Dziękujemy, Bartek933
Zrecenzowano 5 września 2019

Kilka razy w roku latam, ze względu że interesuje się lotnictwem lobię sobie filmować samolot starty lądowania ,w Enter Air pierwszy raz spotkałem się z zakazem filmowania na pokładzie samolotu o czym poinformował mnie zasadniczo personel pokładowy, taka sama sytuacja miała miejsce jak leciałem tą linią do Dalamanu.

Termin podróży: wrzesień 2019
Dziękujemy, MilosnikLotnictwa