“Lot po przygodę”
Enter Air — recenzja

Zrecenzowano 5 września 2019

Airbus A321 jest całkiem przyjemnym samolocikiem. Pomimo, że siedzenia są dość ciasno upakowane, to da się wytrzymać. Załoga miła, pomimo nieustannego handlu na pokładzie

Termin podróży: czerwiec 2019
Dziękujemy, Elżbieta S

Zrecenzowano 5 września 2019

Lot przebiegał spokojnie, na pokładzie bardzo bogata oferta produktów oraz bardzo dobre serwowane dania :) Miła atmosfera i dbałość o pasażerów.

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, Bartek933
Zrecenzowano 5 września 2019

Kilka razy w roku latam, ze względu że interesuje się lotnictwem lobię sobie filmować samolot starty lądowania ,w Enter Air pierwszy raz spotkałem się z zakazem filmowania na pokładzie samolotu o czym poinformował mnie zasadniczo personel pokładowy, taka sama sytuacja miała miejsce jak leciałem tą linią do Dalamanu.

Termin podróży: wrzesień 2019
Dziękujemy, MilosnikLotnictwa
Zrecenzowano 5 września 2019

Linie ogólnie ok jak i samoloty też ok jedynie podczas lotu sprzedaż rożnych artykuły co trochę denerwowało szczególnie podczas nocnego lotu, linia dośc punktualna

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, dato2018
Zrecenzowano 4 września 2019

W m-cu lipcu mieliśmy przyjemność korzystać z lotu czarterowego Enter Air obsługiwany samolotem Airbus A321 na linii Gdańsk-Corfu-Gdańsk.Lot y przebiegły bardzo spokojnie i zgodnie z rozkładem lotów.Obsługa sympatyczna i uprzejma.Na lądowanie na jednym z najkrótszych lotnisk i prosto z morza stanowiło niemałą atrakcję.

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, Edward G