“Zakaz filmowania na pokładzie samolotu lini Ente rAir”
Enter Air — recenzja

Zrecenzowano 5 września 2019

Kilka razy w roku latam, ze względu że interesuje się lotnictwem lobię sobie filmować samolot starty lądowania ,w Enter Air pierwszy raz spotkałem się z zakazem filmowania na pokładzie samolotu o czym poinformował mnie zasadniczo personel pokładowy, taka sama sytuacja miała miejsce jak leciałem tą linią do Dalamanu.

Termin podróży: wrzesień 2019
    • Posiłki i napoje
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, MilosnikLotnictwa

Zrecenzowano 5 września 2019

Linie ogólnie ok jak i samoloty też ok jedynie podczas lotu sprzedaż rożnych artykuły co trochę denerwowało szczególnie podczas nocnego lotu, linia dośc punktualna

Termin podróży: sierpień 2019
    • Posiłki i napoje
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, dato2018
Zrecenzowano 4 września 2019

W m-cu lipcu mieliśmy przyjemność korzystać z lotu czarterowego Enter Air obsługiwany samolotem Airbus A321 na linii Gdańsk-Corfu-Gdańsk.Lot y przebiegły bardzo spokojnie i zgodnie z rozkładem lotów.Obsługa sympatyczna i uprzejma.Na lądowanie na jednym z najkrótszych lotnisk i prosto z morza stanowiło niemałą atrakcję.

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, Edward G
Zrecenzowano 4 września 2019

Lot w miłej otmosferze szkoda,panie stewardessy bardzo miłe i uprzejme,szkoda tylko że kawa była strasznie niedobra

Termin podróży: październik 2018
Dziękujemy, Tomasz P
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejny lot i kolejny raz wszystko OK. Wylot i przylot punktualny i jak zawsze wszystko o czasie. Obsługa bardzo miła, uśmiechnięta i pomocna. Samolot czysty. Dobre ceny w zakresie wolnocłówki. Na loty po Europie super linie. Szczerze polecam.

Termin podróży: wrzesień 2019
Dziękujemy, Radzko