“Kolejny super lot z Enter Air!”
Enter Air — recenzja

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

To mój kolejny lot tymi liniami. Enter Air obsługiwał nasz wylot w ramach wycieczki organizowanej przez TUI Polska. Tym razem wylot w godzinach 14.45 - 16.45. Wszystko przebiegło super. Punktualność, bezpieczeństwo, obsługa i życzliwość personelu. To główne zalety Enter Air. Miejsce tym razem 20E i 20F. Miejsca jak na linie czarterowe sporo, nie można narzekać. W czasie lotu na bieżąco przykazywane informacje o locie. Bogaty serwis pokładowy. Dużo ciekawych towarów za super ceny. Personel na bieżąco dbający o pasażera, służący radą i pomocą. Lot wzorowy bez wielkich turbulencji. Jesteśmy bardzo zadowolenie i z całego serca polecam.

• Poziom komfortu foteli
    • Obsługa klienta
    • Posiłki i napoje
    • Miejsce na nogi
    • Rozrywka w trakcie lotu
Dziękujemy, Leszek B

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Lot odbyłem w dniu 17.08.2019. Enter Air obsługiwał naszą wycieczkę wykupioną w biurze podróży TUI Poland. Wszystko odbyło się super. Czystość, obsługa, punktualność. Jestem mile zaskoczony, tym bardziej że w innych latach miałem przyjemność korzystania z innych linii czarterowych i mam możliwość porównania. Miejsce (przy moim wzroście 191 cm) całkiem sporo. Fotele wygodne, chociaż siedzisko mogło być trochę dłuższe. W czasie nocnego lotu (wylot o godz.01.00 w nocy z Wrocławia) było spokojnie. Serwis pokładowy nie był zbyt długi, ale jak ktoś o coś poprosił bardzo szybko realizowano jego zamówienie. Brawa dla pilota i całego personelu pokładowego.

Dziękujemy, Leszek B
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Wszystko było ok, miło zaskoczyli ceny jedzenia na pokładzie samolotu, a minusem było to że sprzedawali perfumy z oferty duty free normalnie pod czas lotu i pozwalali pasażerom psikac i nie możliwe było oddychać...

Dziękujemy, Olena P
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Zaskoczenie po wejściu to ilość miejsca na nogi - dużo jak na lot czarterowy. Miła i sympatyczna obsługa oraz smaczne kanapki w przystępnej cenie.

• Poziom komfortu foteli
    • Obsługa klienta
    • Posiłki i napoje
    • Miejsce na nogi
    • Rozrywka w trakcie lotu
    • Stosunek ceny do jakości
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, piotr1ku
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Po zakupieniu wycieczki,postanowilam sprawdzic coz to za przewoznik,poniewaz nazwa nie obila mi sie o uszy.Troszke sie obawialam.No i coz.Pozytywne zaskoczenie.Samolot czysciutenki,obsluga uprzejma,wszyscy wygladali przecudownie w schludnych ubraniach i z usmiechem na ustach.Katalog pokladowy dosc bogaty i ceny rowniez milo mnie zaskoczyly.Lot minal szybko,nawet moje dziecko,ktore lecialo pierwszy raz,powiedzialo,ze moze tak leciec caly dzien.Myslalam,ze powrot bedzie rownie mily,ale inna przewoznik okazal sie niestety koszmarem.

Dziękujemy, Adriana K