“Zaskoczenie”
Enter Air — recenzja

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Zaskoczenie po wejściu to ilość miejsca na nogi - dużo jak na lot czarterowy. Miła i sympatyczna obsługa oraz smaczne kanapki w przystępnej cenie.

Dziękujemy, piotr1ku

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Po zakupieniu wycieczki,postanowilam sprawdzic coz to za przewoznik,poniewaz nazwa nie obila mi sie o uszy.Troszke sie obawialam.No i coz.Pozytywne zaskoczenie.Samolot czysciutenki,obsluga uprzejma,wszyscy wygladali przecudownie w schludnych ubraniach i z usmiechem na ustach.Katalog pokladowy dosc bogaty i ceny rowniez milo mnie zaskoczyly.Lot minal szybko,nawet moje dziecko,ktore lecialo pierwszy raz,powiedzialo,ze moze tak leciec caly dzien.Myslalam,ze powrot bedzie rownie mily,ale inna przewoznik okazal sie niestety koszmarem.

Dziękujemy, Adriana K
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Nie widzę żadnych minusów a zaskoczyło mnie że było dużo miejsca na nogi. Pomimo godzinnego opóźnienia startu ze względu na duży ruch nad Czechami i Francją , w powietrzu nadrobił i lądowaliśmy prawie o czasie

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, Jedadln
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Wylot punktualny, miła obsługa, z Grecji lot opóźniony o 40 minut. Ogólne wrażenia pozytywne. Miejsca w samolocie są przydzielane obok siebie, a w rzędzie 15 i 16 oraz 1 i 2 są wyjścia ewakuacyjne wiec jest więcej miejsca między fotelami, przy długich nogach jest bardzo wygodnie.

Termin podróży: lipiec 2019
1  Dziękujemy, Czarnkow
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Lot z Wrocławia do Bodrum przebiegał spokojnie i bez żadnych problemów. Miła obsługa, bardzo miła załoga. Polecam.

Dziękujemy, 499iwonap