“Leciałem z Enterair na Teneryfę”
Enter Air — recenzja

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Lot na Teneryfę i z powrotem linią EnterAir. Komfortowo :) Trafiła się pogoda na trasie lot przebiegł bez jakichkolwiek negatywnych odczuć. Maszyna widać zadbana na pokładzie czyściutko, załoga bardzo miła. Jak na klasę ekonomiczną jestem pod wrażeniem. Enterair zdobywa moje zaufanie jeżeli chodzi o tour operatora.

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, JarooKrk

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Pierwszy i nie ostatni raz leciałam z Enterem. Tuż przed lotem, czytałam opinie pasażerów linii i powiem szczerze, że dziwię się wielu negatywnym opiniom. Zarówno w jedną jak i w drugą stronę, nie spotkałam się z żadnymi niedogodnościami ze strony obsługi, czy samego przelotu, stanu technicznego maszyny a jedynie z niekulturalnością samych podróżnych. Plusy; przemiła, uśmiechnięta, zaangażowana, młoda obsługa stewardów i stewardes. Pomocni, życzliwi i cierpliwi...niektórym pasażerom powtarzanie komunikatów pokładowych przydała by się w formie tatuażu na czole. Obsługa barowa i zakupy na pokładzie nienachalne z nutką bardzo wyważonych dialogów i przesympatycznym opisem sytuacyjnym. Miejsce na nogi wystarczające, nawet w momencie rozłożenia fotela poprzedzającego. Wejście na pokład i zejście, sprawne. Komunikaty czytelne i jasne. Lądowanie na Chopinie w dniu 22.08 niemalże perfekcyjne. Bardzo serdecznie dziękuję za bezpieczną i miłą podróż, bo jest za co.

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, jenee11
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

linia przyjazna. wszystko miło i sprawnie, załga uprzejma i pomocna. lot bez niespodzianek i opóźnień. nic do zarzucenia

Dziękujemy, Pivecki
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Odlot z Warszawy opóźniony o 5h. Do samolotu podjechała policja na bombach. Nic nie mieli do podróżujących tylko do personelu. Personel twierdził, że jest problem techniczny z kołem (do tego policja musiała przyjechać:) )Po około 2h wyszliśmy z samolotu na terminal.......Po około 5h udało się wystartować innym samolotem( bułgarskim szrotem Electra Airways z którego wydobywały się różne dźwięki)

2  Dziękujemy, katrina446
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Wszystko odbyło się sprawnie. Samolot był punktualny, załoga pomocna, ceny niezupełnie podniebne, lot krótki. Czego więcej chcieć od czarteru na wakacje?

Dziękujemy, Grzech