“sprawnie, miło, przyjemnie”
Enter Air — recenzja

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

linia przyjazna. wszystko miło i sprawnie, załga uprzejma i pomocna. lot bez niespodzianek i opóźnień. nic do zarzucenia

Dziękujemy, Pivecki

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Odlot z Warszawy opóźniony o 5h. Do samolotu podjechała policja na bombach. Nic nie mieli do podróżujących tylko do personelu. Personel twierdził, że jest problem techniczny z kołem (do tego policja musiała przyjechać:) )Po około 2h wyszliśmy z samolotu na terminal.......Po około 5h udało się wystartować innym samolotem( bułgarskim szrotem Electra Airways z którego wydobywały się różne dźwięki)

4  Dziękujemy, katrina446
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Wszystko odbyło się sprawnie. Samolot był punktualny, załoga pomocna, ceny niezupełnie podniebne, lot krótki. Czego więcej chcieć od czarteru na wakacje?

2  Dziękujemy, Grzech
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Pierwszy kontakt z tymi liniami i wszystko w najlepszym porządku. Miła profesjonalna obsługa, czysto w samolocie iw toaletach. Jedno czego nie rozumiem to dlaczego w polskich liniach, lot czarterowy sto procent polaków a instrukcje bezpieczeństwa po angielsku.

Dziękujemy, Kosjar
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz miałem okazję skorzystać z lotów linią Enter Air. Były to loty czarterowe do Antalya Ent7945 i powrót do Warszawy ENT7922. Loty w obu przypadkach przyjemne, punktualnie, obsługa profesjonalna, dobre lądowanie. Polecam

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, 572piotrw