“Czartery do Antalya i powrót do Warszawy ”
Enter Air — recenzja

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz miałem okazję skorzystać z lotów linią Enter Air. Były to loty czarterowe do Antalya Ent7945 i powrót do Warszawy ENT7922. Loty w obu przypadkach przyjemne, punktualnie, obsługa profesjonalna, dobre lądowanie. Polecam

• Poziom komfortu foteli
    • Obsługa klienta
    • Miejsce na nogi
    • Rozrywka w trakcie lotu
    • Stosunek ceny do jakości
Dziękujemy, 572piotrw

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Straszne warunki do podróży brak miejsca na nogi (rząd 32) po prostu dramat - stewardessa stwierdziła że nie powinniśmy podróżować w takich warunków ale nie ma możliwości zmiany miejsc. Samolot z czasów przedpotopowych zaniedbany i brudny. Lot opóźniony, oczekiwanie na pokładzie na odlot z lotniska - koszmar temp 35 stopni na pokładzie

• Poziom komfortu foteli
    • Obsługa klienta
    • Posiłki i napoje
    • Miejsce na nogi
    • Rozrywka w trakcie lotu
    • Stosunek ceny do jakości
    • Odprawa i wejście na pokład
1  Dziękujemy, Yarecki7272
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Często podróżuję liniami enter air z biurem tui. Loty są przyjemne i obsługa też jest ok. Zdecydowanie polecam enter air.

1  Dziękujemy, Dagmaramichalik_offi
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Pierwszy raz leciałem Enter Air , zostałem pozytywnie zaskoczony- miła obsługa, samoloty nowe, a co najważniejsze bezpiecznie i na czas w jedną jak i w drugą stronę. Poleam

Termin podróży: lipiec 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, 74reginaldo
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Samolot to jakies nieporozumienie! W niczym tak starym nie lecialam. Rozpada sie w srodku, podlokietnik znaleziony na podlodze. TUI czy nie stac was na cos lepszego? Wlasnie startuje i mam mega stracha. Oby dolecial do Antalyii...

Dziękujemy, marriedKat