“Miły lot”
Enter Air — recenzja

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Często podróżuję liniami enter air z biurem tui. Loty są przyjemne i obsługa też jest ok. Zdecydowanie polecam enter air.

1  Dziękujemy, Dagmaramichalik_offi

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Pierwszy raz leciałem Enter Air , zostałem pozytywnie zaskoczony- miła obsługa, samoloty nowe, a co najważniejsze bezpiecznie i na czas w jedną jak i w drugą stronę. Poleam

Termin podróży: lipiec 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, 74reginaldo
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Samolot to jakies nieporozumienie! W niczym tak starym nie lecialam. Rozpada sie w srodku, podlokietnik znaleziony na podlodze. TUI czy nie stac was na cos lepszego? Wlasnie startuje i mam mega stracha. Oby dolecial do Antalyii...

Dziękujemy, marriedKat

Lot spokojny.
Odlot i przylot punktualny.
Bardzo mało miejsca na nogi, nie należę do osób wysokich, ale miejsca zdecydowanie mniej niż w Ryanair.
Brak informacji o pogodzie na lotnisku docelowym (były ulewy i burze).

• Poziom komfortu foteli
    • Stosunek ceny do jakości
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, WP_turysta
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

To już nasz kolejny lot z Enter Air i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam i oczekuje na kolejny lot:):)

• Poziom komfortu foteli
    • Obsługa klienta