“Samolot chyba z poprzedniego wieku!”
Enter Air — recenzja

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Samolot to jakies nieporozumienie! W niczym tak starym nie lecialam. Rozpada sie w srodku, podlokietnik znaleziony na podlodze. TUI czy nie stac was na cos lepszego? Wlasnie startuje i mam mega stracha. Oby dolecial do Antalyii...

Dziękujemy, marriedKat

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Lot spokojny.
Odlot i przylot punktualny.
Bardzo mało miejsca na nogi, nie należę do osób wysokich, ale miejsca zdecydowanie mniej niż w Ryanair.
Brak informacji o pogodzie na lotnisku docelowym (były ulewy i burze).

Dziękujemy, WP_turysta
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

To już nasz kolejny lot z Enter Air i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam i oczekuje na kolejny lot:):)

Dziękujemy, Warcino
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Wylot i powrót punktualnie. sam lot, starty i lądowania bardzo spokojne. Obsługa tylko w jedna stronę sympatyczna i uśmiechnięta i tu plusy się kończą. Kabina samolotu nie posprzątana, brudno, na podłodze papierki itp, Sam samolot czasy świetlności ma już dawno za sobą (Airbus A320). Obsługa w locie powrotnym z Hurghady do Warszawy niesympatyczna i nieuprzejma, pilot nawet się nie przywitał z pasażerami. Gdy córce zrobiło się niedobrze chciałem kupić wodę aby zażyła awiomarin. Podszedłem do stewardesy, a ta odburknęła mi (spoglądając na mnie z wielką łaską) że serwis sprzedażowy już się zakończył i wody mi nie sprzeda. Przy okazji dziękuje współpasażerom (Pani z Olsztyna), która podarowała mi butelkę wody widząc tą sytuację. Ogólnie słabe linie lotnicze. NIE POLECAM !!!

Dziękujemy, puchaczkc
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Polecam te linie. Obsługa polska bardzo pomocna i życzliwa. Dziewczyny stewardki uprzejme i miłe. Samolot w dobrym stanie. Pilot komunikatywny, informujący pasażerów, gdzie w danym momencie się znajdujemy. Uwazam, że jak na linie czarterową wszystko było bardzo dobrze. Nie spodziewałem się, że polska linia czarterowa może być tak dobra zwłaszcza, ze w drugą stronę miałem okazję polecieć "wykwintnym szrotem: z Bułgaria Air, gdzie poziom był zerowy. POLECAM !!!

Dziękujemy, MaciejJ588