“Poprawny lot i noc poza tym, obsługa beznadziejna”
Enter Air — recenzja

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Wylot i powrót punktualnie. sam lot, starty i lądowania bardzo spokojne. Obsługa tylko w jedna stronę sympatyczna i uśmiechnięta i tu plusy się kończą. Kabina samolotu nie posprzątana, brudno, na podłodze papierki itp, Sam samolot czasy świetlności ma już dawno za sobą (Airbus A320). Obsługa w locie powrotnym z Hurghady do Warszawy niesympatyczna i nieuprzejma, pilot nawet się nie przywitał z pasażerami. Gdy córce zrobiło się niedobrze chciałem kupić wodę aby zażyła awiomarin. Podszedłem do stewardesy, a ta odburknęła mi (spoglądając na mnie z wielką łaską) że serwis sprzedażowy już się zakończył i wody mi nie sprzeda. Przy okazji dziękuje współpasażerom (Pani z Olsztyna), która podarowała mi butelkę wody widząc tą sytuację. Ogólnie słabe linie lotnicze. NIE POLECAM !!!

Dziękujemy, puchaczkc

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Polecam te linie. Obsługa polska bardzo pomocna i życzliwa. Dziewczyny stewardki uprzejme i miłe. Samolot w dobrym stanie. Pilot komunikatywny, informujący pasażerów, gdzie w danym momencie się znajdujemy. Uwazam, że jak na linie czarterową wszystko było bardzo dobrze. Nie spodziewałem się, że polska linia czarterowa może być tak dobra zwłaszcza, ze w drugą stronę miałem okazję polecieć "wykwintnym szrotem: z Bułgaria Air, gdzie poziom był zerowy. POLECAM !!!

Dziękujemy, MaciejJ588
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ja rozumiem, że czartery rządzą się innymi prawami. Ale lot ponad 11 h bez jedzenia i picia z mini stoliczkiem w oparciu i fotelami zagęszczonymi tak jak dla dzieci w wieku przedszkolnym to jest jakaś pomyłka.... Ps. Natomiast można zakupić samemu jedzenie i napoje i tu przyznam, że są całkiem dobrej jakości jak na samolot i w dobrych cenach. Trzeba jednak pamiętać, że w drodze powrotnej może wszystkiego zabraknąć ‍♂️

Termin podróży: czerwiec 2019
Dziękujemy, Artur Ż
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Bardzo miły personel, TYLKO JEDNO WIELKIE ALE mam do firmy (LS Airport Service) która kolejny już raz ma problem z wydawaniem bagaży czekaliśmy dwie godziny i dopiero po interwencji udało się odzyskać bagaże.

Dziękujemy, sikorskizbyszek
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Lot z Wawy do Djerba i z powrotem. Wygodnie, sporo miejsca w samolocie, bez opóźnień, obsługa rewelacja :-) do następnego :-)

Dziękujemy, sylwiaolejniczak89