“Bardzo miły lot”
Enter Air — recenzja

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Bardzo miły personel, TYLKO JEDNO WIELKIE ALE mam do firmy (LS Airport Service) która kolejny już raz ma problem z wydawaniem bagaży czekaliśmy dwie godziny i dopiero po interwencji udało się odzyskać bagaże.

Dziękujemy, sikorskizbyszek

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Lot z Wawy do Djerba i z powrotem. Wygodnie, sporo miejsca w samolocie, bez opóźnień, obsługa rewelacja :-) do następnego :-)

Dziękujemy, sylwiaolejniczak89
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Po ostatnim locie w 2018r tymi liniami , zapytałam w TUI czy nie dysponują innymi liniami.Niestety nie . W tamtym roku opóźnienie 3,5 godz. w tym roku 2 godziny.Natomiast w drodze powrotnej samolot mógł wystartować pół godziny wcześniej ale pasażerowie nie dopisali.Dobrze , że lot odbywał się w porze dnia , więc oferty sprzedaży nie były tak uciążliwe .

Termin podróży: lipiec 2019
2  Dziękujemy, medytar
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Już klika razy udało nam się lecieć tą linią na wakacje i zawsze byliśmy bardzo zadowoleni z przelotu. Obsługa bardzo miła a piloci doświadczeni. Naprawdę mimo kiepskich warunków pogodowych nie odczuwaliśmy większych problemów. Lecieliśmy z nimi do Bułgarii i Egiptu.W czasie lotu do Egiptu korzystaliśmy z posiłków, pierogów na ciepło i były naprawdę pyszne.

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, Sebastian M
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Opóźnienie lotu 4 godzinne, brak jakichkolwiek informacji, obsługa nieuprzejma, miejsca w samolocie ciasne.

1  Dziękujemy, Hania J