“Lot na Teneryfę ..”
Enter Air — recenzja

Zrecenzowano 9 listopada 2017

Mój pierwszy lot samolotem ; mimo obaw i lęków jestem pozytywnie nastawiona do następnych lotów .. Odprawa i pięć godzin lotu minęło bardzo szybko , widoki cudne a obsługa bardzo miła .. Z powrotem było gorzej , długie oczekiwanie na odprawę na Teneryfie .. reszta OK ..

Dziękujemy, Małgorzata S

Zrecenzowano 8 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

W przypadku czarterów niestety nie ma się wpływu na wybór linii lotniczej. Moja najgorsza linia jaką leciałem, wstrzymany start z Majorki,.spowodowany uszkodzoną opona. Bardzo wiekowa flota, latający demobil. Na plus zasługuje bardzo sympatyczna i uśmiechnięta obsługa.

Dziękujemy, Zn M
Zrecenzowano 8 listopada 2017

Samoloty w porządku, miła obsługa, bardzo duży pozytyw za zakupy wolnocłowe. Można zakupić w bardzo dobrych cenach alkohol i papierosy.

Dziękujemy, Julita P
Zrecenzowano 8 listopada 2017

Na lotnisko w Mombasie z hotelu oddalonego o 40 km jechaliśmy busem 4 godziny, potem oczekiwanie na samolot 2 godziny. Była godzina 24 jak wystartowaliśmy do Hurghady. Przez pierwsze 5 godzin lotu wszystkie światła w samolocie włączone na maksa, bo stewardesy chodziły z jedzeniem i co gorsza, oferowały sprzedaż papierosów. Ludzie umęczeni podrożą nie mogli zasnąć, a w moim przypadku dodatkowo oferowanie papierosów na pokładzie, w momencie jak nie można zapalić przez 10 godzin papierosa jest co najmniej niestosowne. Boeing 737-800 co prawda czysty, ale na takie długie trasy z między lądowaniami nie powinien być wykorzystywany.

Dziękujemy, Marek B
Zrecenzowano 7 listopada 2017

Pozytywy: wygodne fotele i dostatecznie dużo miejsca. Negatywy: czynne tylko dwie toalety na rufie, kompletna blokada przejścia przez wózki z płatnym cateringiem i towarami wolnocłowymi, Widać było zaskoczenie na kilku twarzach, gdy bez ostrzeżenia zakończono sprzedaż posiłków...

Dziękujemy, Krzysztof Ł