“Moje loty z Emirates”
Emirates — recenzja

Zrecenzowano 8 grudnia 2017

Kilkakrotnie korzystałam z Emirates. Leciałam z nimi do Johanesburga (RPA), Melbourne (Australia), Christchurch (Nowa Zelandia), Denpasar (Indonezja, Bali).
Wszystkie podróże (ostatnia w listopadzie 2017 r.) wspominam bardzo miło. Przyznam, że bałam się latania, ale loty z Emirates doprowadziły do tego, że pozbyłam się lęku. Samoloty duże, przestronne, wygodne (w większości lotów korzystałam z A380), załoga dba o pasażera, wyposażenie samolotu pozwala na takie zagospodarowanie czasu, że podróż się nie dłuży. Jeśli tylko jest szansa na wybór linii, wybieram Emirates.

1  Dziękujemy, Elżbieta M
  • Więcej języków

Zrecenzowano 7 grudnia 2017

Super. Mialam lot z przesiadką w Dubaju. Wszystko bardzo proste. Dostałam nawet kupon na obiad w Dubaju na czas czekania. Wygodne fotele, super jedzenie, duzo atrakcji w monitorkach. Najlepsza linia jaką leciałam do tej pory.

Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 7 grudnia 2017

Nadal jedna z najlepszych linii lotniczych,ale w czasie lotu mały a zarazem duży zgrzyt, ciagle psujący się w trakcie lotu system rozrywki pokładowej.Nigdy wcześniej nie spotkałem się z czymś takim na pokładach samolotów Emirates.
Obsługa - bez zarzutu.Jedzenie dobre.Loty bez opóżnień.

Dziękujemy, doktor777
Zrecenzowano 7 grudnia 2017

Uważam, że linie Emirates mają wyższość nad innymi z kilku ważnych względów.
Wygodniejsze fotele (więcej miejsca na nogi nawet w klasie ekonomicznej). Bardzo miła obsługa międzynarodowa (lecąc z Polski są też nasze polskie stewardessy). Znacznie lepsze jedzenie, ja miałam opcje wegetariańską i na obu przelotach byłam szczerze zaskoczona, bo było naprawdę dobre. Świetni piloci (przy lądowaniu zazwyczaj bardzo bola mnie uszy, a tym razem w ogóle nie miałam problemów. Jednym słowem: POLECAM!

Dziękujemy, 980doris
Zrecenzowano 6 grudnia 2017

Bardzo dobre linie lotnicze, wysoka kultura obsługi, opcja all inclusive podczas przelotu.
W trakcie lotu obsługa w trosce o klientów rozdaje wszystkim koce do przykrycia a wynika to z długiego czasu przelotu. Wielu pasażerów intensywnie odsypia. Da tych, którzy nie śpią zapewnione są słuchawki i każdy indywidualnie na ekranie swojego monitora może obejrzeć film, posłuchać muzyki lub obserwować parametry lotu.

Dziękujemy, slawos32