“Dramat!”
easyJet — recenzja

Zrecenzowano 12 września 2019

Nie polecam! Moj bagaż zostal zaginiony i nikt nie umie mi powedziec gdzie sie teraz znajduje.. czy jest to lotnisko w Wiedniu czy moze Berlin, a może jeszcze gdzies dalej. 28 pasażerów tylko 4 bagaże rejestrowane i żaden nie dotarł do Berlina.. odradzam tego przewoznika!

Termin podróży: wrzesień 2019
Dziękujemy, Agnieszka F
  • Więcej języków

Zrecenzowano 10 września 2019

Bardzo dobre linie dużo miejsca w samolocie , miła obsługa, nie było problemu z bagażem polecam tą linię

Termin podróży: maj 2019
    • Poziom komfortu foteli
    • Obsługa klienta
    • Posiłki i napoje
    • Miejsce na nogi
    • Rozrywka w trakcie lotu
    • Stosunek ceny do jakości
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, SprinterT
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Urlop w okresie świąteczno-noworocznym był spontanicznym pomysłem, dlatego też zamawiając bilet z Bostonu nie liczyłem na cuda. Udało mi się znaleźć łączony lot Norwegian (do Londynu) + EasyJet (do Warszawy). Miałem sporo obaw, gdyż EasyJet to segment najtańszych linii, obok Wizzair czy RyanAir, co do których było wówczas dużo artykułów, np. w kwestii ograniczania bagażu. I tutaj pierwsze zaskoczenie - w EasyJet nie ma limitu gai bagażu podręcznego, a jedynie rozmiaru (standardowa podręczna walizka). Sam samolot (A320) zadbany, każdy element lotu bez zastrzeżeń, obsługa pokładowa na naprawdę dobrym poziomie. No i najważniejszy plus - pomimo, że to tanie linie, w Warszawie wejście przez rękaw! Było to dla mnie duże, pozytywne zaskoczenie. Z pewnością doświadczenie z tą linią zmieniło moje podejście do niej i częściej zaglądam na ich strony poszukując opłacalnych biletów.

Termin podróży: grudzień 2018
Dziękujemy, kar23p
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dopłata za wybranie miejsca (4 osobowa rodzina więc chcemy siedzieć razem). Do tego w cenie przelotu nie ma nawet małej butelki wody o kanapce nie wspominając. Jak to u innych przewoźników zawsze do tej pory mialem. Także moje zdziwienie było ogromne gdy dowiedzialem się że za wszystko trzeba dużo płacić.
Samolot - stary, wysłużony Airbus A 320 bez radia w podłokietniku i bez opcji rozłożenia fotela. Dla dzieci też żadnych udogodnień. Jak kiedyś leciałem z córka innymi liniami to dostała kolorowanki, kredki i jakies drobne gadżety... niewiele a jednak cieszy.
Także bez rewelacji... ot przelot z lotniska A do lotniska B.

Termin podróży: sierpień 2019
    • Poziom komfortu foteli
    • Obsługa klienta
    • Miejsce na nogi
    • Rozrywka w trakcie lotu
    • Stosunek ceny do jakości
Dziękujemy, OZI85
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Punktualne linie lotnicze. Czysty samolot, miła obsługa na pokładzie, szybka odprawa bagażu nieprzyjemne ladowanie w Krakowie. ..

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, KasiaT58