“Bardzo miły lot”
easyJet — recenzja

Zrecenzowano 7 listopada 2017

bardzo miły spokojny ot, obsługa uśmiechnieta polecam
szybko sprawnie i bezpiecznie
na pewno skorzystam jeszcze raz

Dziękujemy, Jerry400
  • Więcej języków

Zrecenzowano 11 października 2017

Bilety w bardzo przystępnej cenie. Skorzystałam pierwszy raz, ale nie byłam zachwycona. Niestety, gorszy od Ryanaira, którym latałam do tej pory - mniej miejsca na nogi, brak gniazdek do ładowania. Nic do zarzucenia jeśli chodzi o punktualność. Warto wykupić miejsca - to niewielka dopłata do biletu a można wybrać miejsce przy oknie. Na ciekawych trasach warto! Z pewnością jeszcze skorzystam.

Dziękujemy, eskulapa63
Zrecenzowano 30 września 2017 z urządzeń przenośnych

LINIA EASYJET jest bardzo przeciętna. Stewardesy raczej mało uprzejme. Gdybym mogła wybrać innego przewoźnika zrobiłabym to bez wachania. W okresie letnim ceny biletów dość drogie. W ofercie posiłków kilka pozycji z czego połowy nie było.

Dziękujemy, Ela W
Zrecenzowano 27 września 2017

Gdyby nie notoryczne opoznienia byloby ok. Opoznienia powoduja pospiech w usadzaniu podroznych, pospieszcze usadzanie - dodatkowy stres. Sam lot, start i ladowanie - jedno z najprzyjemniejszych, gladkie, spokojne - brawo dla pilota.

Dziękujemy, Tomasz_KRK
Zrecenzowano 14 września 2017

Często latam tą trasą i jeszcze nie miałem żadnych negatywnych przygód. Warto wykupić zawsze miejsce, które daje możliwość speedy boarding... Zazwyczaj te loty są mocno obsadzone.

Dziękujemy, Patryk M