“Lot do Hiszpanii”
easyJet — recenzja

Zrecenzowano 14 września 2017

Często latam tą trasą i jeszcze nie miałem żadnych negatywnych przygód. Warto wykupić zawsze miejsce, które daje możliwość speedy boarding... Zazwyczaj te loty są mocno obsadzone.

Dziękujemy, Patryk M
Napisz recenzję
  • Więcej języków

Zrecenzowano 30 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Każdego roku latamy do Neapolu, nawet kilka razy, przez ten czas nie zaobserwowałam szczególnych uchybień. Lot zazwyczaj o czasie, a jeśli nie, są to kilkuminutowe opóźnienia, samolot czysty, obsługa miła i chętna do pomocy, ceny biletów jak najbardziej przystępne. Polecam!

Dziękujemy, Marta Z
Zrecenzowano 30 sierpnia 2017

Leciałem z rodzina do Paryża z Krakowa. Nie ma co oczekiwać po tego typu samolocie, mało miejsca , klasa ekonomiczna wiec ocenę dałem dobrą. Obsługa Dobra.

Dziękujemy, Wacław B
Zrecenzowano 30 sierpnia 2017

Latam liniami Easy Jet od wielu lat . Lotnisko w Berlinie Schoenefeld ( odrębny terminal ) jest dla mnie najdogodniejsze . Doceniam punktualność ( sporadyczne i krótkie opóźnienia) połączenia z wieloma miejscami w Europie jak i z Izraelem . Linia dopuszcza również największy rozmiar bagażu podręcznego wśród przewoźników niskobudżetowych . Faktycznie wymogiem jest posiadanie jednej sztuki, ale nie jest to bardzo rygorystycznie przestrzegane , no może poza lotniskiem w Amsterdamie . Ja jednak skorzystałam , jak wielu pasażerów, z sugestii umieszczenia torebki w walizce . Przy okazji ostatniego lotu ,kiedy zostało mi 5 min. do nadania bagażu , obsługa terminala linii pomogła mi w ominięciu kolejki.

Dziękujemy, Anna P
Zrecenzowano 30 sierpnia 2017

Jak to w tanich liniach lotniczych, spory tłok. Lot na czas więc do punktualności nie można się przyczepić. Jedyna niedogodność, to fakt, że lecąc z bagażem podręcznym w postaci małej walizki, nie można już mieć nic innego, żadnej torebki czy plecaczka na przedmioty osobiste. I to mi się nie podobało, bo nawet w raynair można coś dodatkowo zabrać.

Dziękujemy, PawelFilipowski