“Skok przez ocean”
Delta Air Lines — recenzja

Zrecenzowano 12 września 2017

Latam Deltą regularnie z pracy. Nie miałem do tej pory powodu żeby się przyczepić do czegoś. Obsługa jest miła i pomocna, posiłki częste i dobre, zwykle lot jest przed czasem. Ogólnie jest wygodnie i miło. Najbardziej w chyba lubię u nich system rozrywki. Zwykle w nim nadrabiam zaległości kinowe z ostatniego roku.

Dziękujemy, QmP3L
Napisz recenzję
  • Więcej języków

Zrecenzowano 27 czerwca 2017

Leciałam Deltą na wakacje do Stanów. Lot był trochę opóźniony, ale byliśmy informowani o opóźnieniu. Lot był spokojny, opóźnienie nadrobiliśmy . Mogę polecić ! :)

Dziękujemy, magdalenaz627
Zrecenzowano 7 sierpnia 2016

Fajne linie lotnicze, gdzie mamy duże siedzenia i sporo miejsca na nogi co jest dla mnie niezwykle istotne. Śmiało mogę polecić podróżowanie z nimi bo nie mam żadnych zastrzeżeń.

Dziękujemy, r0s492
Zrecenzowano 4 sierpnia 2016

bardzo mila i profesjonalna obsluga ktora uprzyjemnia dlugi lot, rownie pozytywnie mozna powidziec o serwowanym jedzeniu , smialo moge polecic ta linie

Dziękujemy, Moniczka78
Zrecenzowano 4 sierpnia 2016

Naziemna obsługa Delty nie sprawdziła się zupełnie podczas zamieszania spowodowanego warunkami pogodowymi i uziemieniem na lotnisku. Jednego dnia przekaz był-nie ma lotów, musicie sobie sami poradzić, żadnych propozycji noclegu, ani posiłku, drugiego dnia okazało się, że bilety są źle przebukowane i obsługa była koszmarnie niezdarna. Zapominała też o tym, że znając język angielski, rozumie się co brzydkiego szepcze pod nosem pracownik pod adresem obcokrajowca. Obsługująca nas podczas lotu stewardesa(zdobyliśmy bilet po wielogodzinnych staraniach) wyglądała na osobę po wielu zmianach bez podmiany, wydawała się nie rozumieć pytań po angielsku, a mówiły do niej osoby z rożnymi akcentami, a w tym Amerykanie. Można zrozumieć, zmęczenie, osobiste przeżycia, które wpływają na nasz stan, ale stewardesa nieprzyjemna, rozkojarzona, nieuczesana i z przetłuszczonymi włosami?
Mam nadzieję, że to były jakieś odosobnione przypadki i moja następna podróż z Deltą pójdzie gładko.

Dziękujemy, pozytywna