“Mega miłe zaskoczenie :)”
China Southern Airlines — recenzja

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nasz lot z Wiednia na wspaniałą Malezyjską wyspę Langkawi był mega przyjemny czego nie mogłem się spodziewać po chińskich liniach, jednak miło mnie zaskoczyły. Wygodny samolot, dobre jedzenie oraz wspaniała obsługa.

Jedynym minusem był service stop w Ürümqi 2h na bardzo dziwnym lotnisku z bardzo nie miłą obsługą lotniskową, z którą nie dało się dogadać po Angielsku.

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, 110bartoszb
  • Więcej języków

Zrecenzowano 11 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

W związku z tym, że linie te mają w swojej nazwie „china” obawiałam się tego co do tej pory w Air China. Linia jednak bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Samolot na długą trasę był w konstrukcji 2-4-2 czyli tej zdecydowanie lepszej niż 3-3-3. Panel dotykowy nowoczesny. Do wyboru bardzo duża ilość filmów i to też dobrych. Jedzenie bardzo dobre. Komunikacja przesiadkowa na lotnisku Guangzhou genialna. Zupełnie inna bajka niż w tragicznym Pekinie.

Termin podróży: grudzień 2018
Dziękujemy, S7597KUannap
Zrecenzowano 6 listopada 2018

Lecieliśmy z Berlina do Sydney z przesiadkami w Amsterdamie i Kantonie. Bardzo miła obsługa. Przy dłuższej przesiadce zapewniają hotel z transportem do i z hotelu.

Termin podróży: listopad 2018
Dziękujemy, Guide32390162558
Zrecenzowano 5 listopada 2018

Nie spodziewałem się, że będę leciał liniami dobrej klasy, z dobrą obsługą, dobrym jedzeniem - byle nie brać dań rybnych. Niestety na trasie jest niespodzianka - międzylądowanie, które w praktyce jest zmianą lotniska,krótki przelot lokalnymi wewnętrznymi liniami, co wiąże się z uzyskaniem darmowej wizy na lotnisku. Przejście ze strefy międzynarodowej do krajowej czasem dobrze zorganizowane czasem fatalnie. BARDZO DUŻO KONTROLI, TRZEBA BYĆ CIERPLIWYM. URZĘDNICY CHIŃSCY NIE UŚMIECHAJĄ SIĘ, SĄ POWAŻNI, ZASADNICZY. TAKI MAJĄ STYL. LOT NA LINIACH LOKALNYCH SAMOLOTEM WYPEŁNIONYCH CHIŃCZYKAMI, POTEM SZALONY MARATON DO STREFY MIĘDZYNARODOWEJ I ZNOWU LOT. Jak ktoślubi przygody, można lecieć. Odradzam awanturowanie się na lotniskach w chinach.

Termin podróży: styczeń 2018
Dziękujemy, Jeremy1956
Zrecenzowano 28 września 2018

Trochę się braliśmy tego przewoźnika,ale obawy okazały się bezpodstawne.Wszystko super,no może trochę szwankowały napoje(tylko 2 wina z alkoholi)Jedzenie dobre,samoloty bez zarzutu.Nawet na tej trasie do kanton fotele były nie tylko opuszczanie,ale też przesuwane,co podnosi standard lotu.Wystarczy dodać,że w lutym lecieliśmy do Nepaalu liniami Quatar,a w marcu do Sydney z ch.S. i nie zauważyłam różnicy w samolotach.Nie mówię oczywiście o obsłudze,czy rozrywce pokładowe.Wszyscy się starali,a my byliśmy bardzo zadowoleni.

Termin podróży: marzec 2018
Dziękujemy, Katarzyna Ś