“trzeba przymnkąć oczy”
Bulgaria Air — recenzja

Zrecenzowano 4 września 2019

W sumie lecieliśmy 4 razy. Raz samolot była tak stary i brudny że skrzypiał i niepachniał. 3 razy samolot był ok, chociaż zawsze czuć wiekowość maszyn np. źle działające nawiewy czy mikrofony przez które nie dało się rozróżnić słów.
Piloci sa niedelikatni przy lądowaniu. Ale cóż tani czarter 1h40min lotu na wakacje. W sumie da się przeżyć

Dziękujemy, basiamaj2017

Zrecenzowano 2 września 2019

Odlot, jak i przylot odbyły się zgodnie z planem, lot trwał nawet krócej niż planowano. W trakcie 1,5h lotu 2 razy przejeżdżał wózek z "jedzeniem" do kupienia sobie czegoś. Samolot to raczej sklejka samolotu niż prawdziwy samolot, reszta ok

• Odprawa i wejście na pokład
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Karolina C
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lot z Katowic do Bułgarii liniami bulgarian air charter to było wyzwanie wiedząc że polecimy samolotem md82 czyli maszyną z kiepskimi statystykami, wiedząc że tymi samolotami w Europie lata tylko ta linia miałem dreszczyk. Samolot miał na moje oko 30lat w środku jak w starym autobusie PKS lecz na plus można zaznaczyć że było dużo miejsca na nogi. Start samolotu i sam lot to naprawdę mile zaskoczenie,przede wszystkim siedząc z przodu praktycznie nie słychać silników co w porównaniu do a321 lub 737 jest bardzo cicho. Ladowanie także super bez żadnych problemów także zdecydowanie pozytywne zaskoczenie.

Dziękujemy, Kameleon25
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Samolot wyczarterowany dla TUI ( swoją drogą ciekawe, że taki chwalący się "gigant wycieczek "czarteruje złomy ). Wiadomo, że przy liniach czarterowych nie oczekuje się luksusu, jednakże standard tego złoma - Airbus 320 jeśli dobrze pamiętam, był porównywalny do PKSu z lat 90tych, siedzenia powycierane, wszystko skrzypi, wypada. Wysuwany stolik ledwo się trzymał kupy. Obsługa ledwo wykonała instrukcję bezpieczeństwa niewyraźnie machając rękami. Przed lądowanie zapomniano chyba nawet o sprawdzeniu czy osłony okienne są otwarte bo zrobiono to w ostatniej chwili idąc w tempie expresowym przez korytarz i pokrzykując na pasażerów samolotu.Standardowo brak reszty za zakupione towary. Dziwny długi start i dziwne hamowanie przy lądowaniu. Gorąca nie polecam. Uważam, że w UE niedopuszczalne jest aby takie rupiecie jeszcze latały. Ja nigdy więcej czymś takim nie polecę dlatego to był mój ostatni raz z TUI i z tymi dziadowskimi liniami.

Dziękujemy, MaciejJ588
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Lot liniami Bulgarian Air, nie mylić z Bulgarian Air Charter są to dwaj różni przewoźnicy.
Lot do Bułgarii i z powrotem samolot ok 10 lat Airbus 320 typowa klasa ekonomiczna.Lot bezproblemowy płynny start i lądowanie w obydwie strony wraz z rodziną byliśmy bardzo zadowoleni. W Bułgarii spotkałem gości z Polski którzy lecieli w tym samym czasie liniami Bulgarian Air Charter , samolotem ok 20 letnim Duglasem MD-82 i trochę byli przerażeni cały lot podobno trzęsło a samolot budził grozę.

Dziękujemy, Paweł S