“Pozytywne zaskoczenie”
Bulgaria Air — recenzja

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lot z Katowic do Bułgarii liniami bulgarian air charter to było wyzwanie wiedząc że polecimy samolotem md82 czyli maszyną z kiepskimi statystykami, wiedząc że tymi samolotami w Europie lata tylko ta linia miałem dreszczyk. Samolot miał na moje oko 30lat w środku jak w starym autobusie PKS lecz na plus można zaznaczyć że było dużo miejsca na nogi. Start samolotu i sam lot to naprawdę mile zaskoczenie,przede wszystkim siedząc z przodu praktycznie nie słychać silników co w porównaniu do a321 lub 737 jest bardzo cicho. Ladowanie także super bez żadnych problemów także zdecydowanie pozytywne zaskoczenie.

Dziękujemy, Kameleon25

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Samolot wyczarterowany dla TUI ( swoją drogą ciekawe, że taki chwalący się "gigant wycieczek "czarteruje złomy ). Wiadomo, że przy liniach czarterowych nie oczekuje się luksusu, jednakże standard tego złoma - Airbus 320 jeśli dobrze pamiętam, był porównywalny do PKSu z lat 90tych, siedzenia powycierane, wszystko skrzypi, wypada. Wysuwany stolik ledwo się trzymał kupy. Obsługa ledwo wykonała instrukcję bezpieczeństwa niewyraźnie machając rękami. Przed lądowanie zapomniano chyba nawet o sprawdzeniu czy osłony okienne są otwarte bo zrobiono to w ostatniej chwili idąc w tempie expresowym przez korytarz i pokrzykując na pasażerów samolotu.Standardowo brak reszty za zakupione towary. Dziwny długi start i dziwne hamowanie przy lądowaniu. Gorąca nie polecam. Uważam, że w UE niedopuszczalne jest aby takie rupiecie jeszcze latały. Ja nigdy więcej czymś takim nie polecę dlatego to był mój ostatni raz z TUI i z tymi dziadowskimi liniami.

• Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, MaciejJ588
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Lot liniami Bulgarian Air, nie mylić z Bulgarian Air Charter są to dwaj różni przewoźnicy.
Lot do Bułgarii i z powrotem samolot ok 10 lat Airbus 320 typowa klasa ekonomiczna.Lot bezproblemowy płynny start i lądowanie w obydwie strony wraz z rodziną byliśmy bardzo zadowoleni. W Bułgarii spotkałem gości z Polski którzy lecieli w tym samym czasie liniami Bulgarian Air Charter , samolotem ok 20 letnim Duglasem MD-82 i trochę byli przerażeni cały lot podobno trzęsło a samolot budził grozę.

• Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, Paweł S
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Stary zdezelowany samolot,bardzo mało miejsca na nogi. Obsługa zamiast 2 Euro reszty rzuca mi z oburzeniem snickersa. 5 Euro za ciepły redbull i chamska obsługa plus kolejki do toalety. W drodze powrotnej korzystałem z usług linii RYAN AIR bez porównania milej 25 min. szybciej i wygodniej,odstęp między fotelami min.25 centymetrów większy. Obsługa profesjonalna i życzliwa. Pozdrawiam. Piotr Stanisławski

Dziękujemy, piotrek6055
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lot czarterowy na trasie Rzeszów - Burgas-Rzeszów. Obydwa loty odbyły się punktualnie, bez najmniejszych komplikacji. Łagodne starty i lądowania (brawo dla młodej Pani kapitan!). Personel pokładowy uśmiechnięty. Samolot czysty, 10-o letni. Miałam pewne opory przed lotem tymi liniami, zupełnie niepotrzebnie, bezproblemowo skorzystam z nich ponownie.

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, monika_monika07