“NA POKŁADZIE BRAKOWAŁO TYLKO KOZY”
Bulgaria Air — recenzja

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Stary zdezelowany samolot,bardzo mało miejsca na nogi. Obsługa zamiast 2 Euro reszty rzuca mi z oburzeniem snickersa. 5 Euro za ciepły redbull i chamska obsługa plus kolejki do toalety. W drodze powrotnej korzystałem z usług linii RYAN AIR bez porównania milej 25 min. szybciej i wygodniej,odstęp między fotelami min.25 centymetrów większy. Obsługa profesjonalna i życzliwa. Pozdrawiam. Piotr Stanisławski

Termin podróży: sierpień 2019
    • Posiłki i napoje
Dziękujemy, piotrek6055

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lot czarterowy na trasie Rzeszów - Burgas-Rzeszów. Obydwa loty odbyły się punktualnie, bez najmniejszych komplikacji. Łagodne starty i lądowania (brawo dla młodej Pani kapitan!). Personel pokładowy uśmiechnięty. Samolot czysty, 10-o letni. Miałam pewne opory przed lotem tymi liniami, zupełnie niepotrzebnie, bezproblemowo skorzystam z nich ponownie.

Dziękujemy, Monika M
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Lot z Katowic do Burgas, delikatne opóźnienie ok 30 minut. Na pokładzie dosyć czysto, nie wszystkie fotele się składały i rozkładały, brak na tej trasie Sky Shopu, piloci też nierozmowni. Wielkie brawa dla pilotów za tak delikatne lądowanie którego w ogóle nie było czuć.

Termin podróży: czerwiec 2019
Dziękujemy, Passenger522504
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Ogólnie pozytywne wrażenie. Samolot Airbus A320 - spoko. Lot w obie strony bez niespodzianek . Bardzo punktualnie. Obsługa życzliwa. Polecam.

• Posiłki i napoje
    • Stosunek ceny do jakości
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, Paweł P
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Lot do Burgas opóźniony o 6 godzin. Zamiast wylecieć o 21 wylecieliśmy o 3 rano. Całe szczęście że całkowicie o nas nie zapomnieli, dostaliśmy wodę i kanapki.

Dziękujemy, abojko7