“zaginiony bagaż”
Brussels Airlines — recenzja

leciałam z Malagi do Berlina z przesiadką w Brukseli. lot z Malagi był opóźniony o godzinę w Brukseli czekał na mnie samolot do Berlina. W samolocie zapewnieniano mnie że samolot będzie na mnie czekał ale zapomnieli dodać że nie przerzuca bagażu do samolotu. Po przylocie do Berlina czekałem na mój bagaż ale niestety się nie doczekałem. Gdy poszłam zgłosić bagaż Pan w okienku poinformował mnie że pewnie nie przerzucili bagażu do samolotu i że na następny dzień do mnie przyjedzie. Oczywiście bagaż nie dojechał do mnie na drugi dzień. pisałam e maila oraz dzwoniła żadnego odzewu. Walizka przyjechała po 4 dniach. doszczętnie rozwalona.

Termin podróży: wrzesień 2019
Dziękujemy, MarekM2003
  • Więcej języków

Zrecenzowano 22 września 2018

Bardzo podstawowo. Nie ma co liczyć na kubek wody gratis. Personel pokładowy widoczny był na początku, podczas sprzedaży produktów spożywczych i napojów oraz na końcu. Żadnego przechadzania się w trakcie. Urzędowo. Toalety lekko zaśniedziałe. Ogólne wrażenie jak po przejażdżce TLK. Najważniejsze jednak, że bezpiecznie z miejsca A do miejsca B.

Termin podróży: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, AgnieszkaAWZ
Zrecenzowano 13 czerwca 2018

jestem bardzo zadowolona z usług lotniska bardzo dobrze zorganizowane wszędzie znaki jak dotrzeć do terminali ceny w restauracjach ok obsługa lotniska bardzo pomocna miła

Termin podróży: marzec 2018
Dziękujemy, kasia1979
Zrecenzowano 27 kwietnia 2018

miły personel pokładowy tam nie istnieje, sztuczny uśmiech i traktowanie ekonomicznego pasażera jak intruza

Termin podróży: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, Jacek C
Zrecenzowano 19 kwietnia 2018

Jak zawsze w pełni profesjonalnie, punktualnie, miło i bezpiecznie. Doświadczona i miła obsługa. Czysta kabina i wyprane zagłówki. Walizka po uszkodzeniu naprawiona i odesłana do mnie w przeciągu zaledwie 7 dni oczywiście na koszt przewoźnika.

Termin podróży: marzec 2018
Dziękujemy, 520krzysztofs