“Rejs na trasie europejskiej kiepski.”
British Airways — recenzja

Zrecenzowano 10 września 2019

Samolot opóźniony prawie dwie godziny, w trakcie lotu brak nawet darmowej wody ! Fotele zużyte jak dla mnie najsłabsze linie lotnicze w europie.

Termin podróży: wrzesień 2019
Dziękujemy, _sucharos_
  • Więcej języków

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Wysoki standard usług, ale jednak trochę mało miejsca w samolotach. Obsługa jednak wynagradza wszystko :)

Termin podróży: marzec 2019
Dziękujemy, Tomasz G
Zrecenzowano 17 maja 2019

Podróż w klasie ekonomicznej premium bardzo komfortowa,zdecydowanie więcej miejsca na nogi,szersze siedzenia,jedzenie raczej kiepskie,ale wystarczające.Podróżowałam z przesiadką w Londynie,w trakcie powrotu nasz lot z Miami był opóźniony 4 godziny(burza tropikalna),nie zdążyłam na lot przesiadkowy z Londynu do Pragi jednak Linie British Airways natychmiast zaoferowały zmianę biletów na najbliższy możliwy lot!!(cały czas otrzymywałam informacje na maila na temat statusu mojej podróży). Także ogólnie jestem bardzo zadowolona!

Termin podróży: maj 2019
Dziękujemy, Joanna K
Zrecenzowano 29 kwietnia 2019

Była to moja pierwsza podróż Airbusem a380-800 i byłem bardzo ciekawy tego piętrowego samolotu.Leciałem tymi liniami z grupą znajomych,więc czas się nie dłużył.Posiłek miałem taki jaki zamówiłem wegański,którym mogłem się najeść.Miejsca na rozprostowanie nóg było bardzo dużo,bo można było biegać po schodach ;-) Lot przebiegł spokojnie i rano byliśmy już w RPA.

Termin podróży: styczeń 2019
Dziękujemy, Andrzej M
Zrecenzowano 22 kwietnia 2019

Narodowa linia lotnicza. Wszystko dobrze zorganizowane i na czas. Miła obsługa. Bagaż doleciał ze mną :)
Jedyne co mnie zdziwiło, że na pokładzie w czasie lotu nie zaproponowano nawet "szklanki wody". Oczywiście wszystko jest osiągalne za dodatkową opłatą. Jasne jest, że linia lotnicza chce zarabiać, ale, według mnie, obniża to standard usług BA.

Termin podróży: kwiecień 2019
Dziękujemy, Przemek28