“Wszystko w porządku - polecam”
Blue Panorama Airlines — recenzja

Zrecenzowano 27 września 2019

W miarę wygodne fotele jak to w klasie ekonomicznej. Na naszej trasie 7-godzinniej mieliśmy dwa bardzo dobre posiłki. Obsługa polsko- włoska. Nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń, a raczej bardzo, bardzo pozytywne nastroje po locie we dwie strony. Wyloty były opóźnione o około jedna godzinę, ale zostały nadrobione nawet z nawiązką.

Termin podróży: wrzesień 2019
Dziękujemy, MarcinMacz

Zrecenzowano 26 września 2019

Przed lotem byłam przerażona po przeczytaniu niektórych opinii teraz wiem, że nie należy się tym przejmować tym bardziej, że ktoś ma problem (w klasie economy), że miał niewygodny fotelik albo nie miał podusi. Dla mnie najważniejszym jest bezpieczny lot i taki też był. Zarówno do Turcji jak i lot powrotny. Piloci wykazali się najlepszymi umiejętnościami. Lądując w drodze powrotnej w Katowicach nie poczułam nawet jak pilot posadził samolot, a latanie nie należy do moich ulubionych zajęć. Obsługa bardzo miła i pomocna. Samolot czysty, pachnący fotele czyste wygodniejsze niż w samolotach czarterowych, którymi latałam na wakacje w poprzednich latach. Ponieważ jest to klasa ekonomiczna nie wyobrażam sobie, że fotele mogły by być leżące. Loty odbyły się zgodnie z planem bez jakichkolwiek opóźnień. Reasumując wybierając się na te wakacje z ITAKĄ najbardziej obawiałam się lotu z Blue Panorama jednak jak okazało się zupełnie niepotrzebnie natomiast zawiodła mnie "wielka" Itaka, ale to inna historia.

Termin podróży: wrzesień 2019
    • Posiłki i napoje
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, wczasowiczka_pl
Zrecenzowano 25 września 2019

Omijac z daleka! Kiepski samolot. Mało miejsca. Czlowiek po 3h drzemki wstaje caly połamany. Poduszek, kocy brak.

Termin podróży: sierpień 2019
1  Dziękujemy, JustynaB87
Zrecenzowano 24 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fatalne linie lotnicze, lot do Warszawy opóźniony o 10 godzin. Mimo że sytuacja jest ewidentna, linie te nawet nie odpowiadają na maile w sprawie odszkodowania za opóźniony lot, co świadczy o pogardzie dla pasażerów

Termin podróży: czerwiec 2019
3  Dziękujemy, ElaZ4
Zrecenzowano 22 września 2019

Lot z Warszawy do Antalyi (lot nr AMQ 674) i z powrotem (nr AMQ 675) czarterowanym samolotem przez biuro podróży Itaka. Lot ciasnymi Boeingami 737 w wersji 800. Wylot z Warszawy z ponad godzinnym opóźnieniem, a w drogę powrotną samolot natomiast zabrał nas z prawie dwugodzinnym opóźnieniem niż było to planowane wg rozkładu, opóźniony przyleciał z Warszawy. Obsługa ok, catering dodatkowo płatny wg standardu w tego typu lotach i samolotach – generalnie bez szału. Ze względu na opóźnienie tylko dwa kółko w mojej ocenie.

Termin podróży: maj 2019
    • Posiłki i napoje