“Masakra”
Blue Panorama Airlines — recenzja

Fatalne linie lotnicze, lot do Warszawy opóźniony o 10 godzin. Mimo że sytuacja jest ewidentna, linie te nawet nie odpowiadają na maile w sprawie odszkodowania za opóźniony lot, co świadczy o pogardzie dla pasażerów

Termin podróży: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, ElaZ4

Lot z Warszawy do Antalyi (lot nr AMQ 674) i z powrotem (nr AMQ 675) czarterowanym samolotem przez biuro podróży Itaka. Lot ciasnymi Boeingami 737 w wersji 800. Wylot z Warszawy z ponad godzinnym opóźnieniem, a w drogę powrotną samolot natomiast zabrał nas z prawie dwugodzinnym opóźnieniem niż było to planowane wg rozkładu, opóźniony przyleciał z Warszawy. Obsługa ok, catering dodatkowo płatny wg standardu w tego typu lotach i samolotach – generalnie bez szału. Ze względu na opóźnienie tylko dwa kółko w mojej ocenie.

Termin podróży: maj 2019
    • Posiłki i napoje
    • Odprawa i wejście na pokład
1  Dziękujemy, Przemek_K_premo18

Przed wylotem przeczytałem kilka niepochlebnych opinii. Byłem zdziwiony, że ULC nie interweniowało. Oczywiście opinie wakacyjnych sebastianów okazały się bzdurne. Bardzo fajny czarter z bazą w Katowicach. Personel bardzo miły i polsko języczny. Pilot chyba narodowości czeskiej często odzywał się po polsku, angielsku i czesku podając położenie, pogodę, temperaturę i co właśnie widać z okien. Samolot nie najnowszy ale w doskonałym stanie, czysty. Polecam korzystać z ich usług bo to nie bieda linia z siedzeniami upchanymi bez możliwości nie walenia kolanami o fotel przed nami.

Termin podróży: wrzesień 2019
1  Dziękujemy, hEx_PL
Zrecenzowano 13 września 2019

Przed wylotem naczytałam się negatywnych opinii o Blue Panorama i naprawdę miałam stracha.Okazalo się, że niepotrzebnie, bo w sumie nie za bardzo jest się do czego przyczepić, stewardessy bardzo miłe i pomocne, samolot czysty.Jedyny minus to taki, że wylot opóźniony był o 40 minut (brak możliwości startu-"korek powietrzny") powrotny lot z Heraklionu także był opozniony o 30 minut z powodu zamkniętego pasa startowego w Katowicach. Podsumowując było ok i poleciałbym te linie.

Termin podróży: wrzesień 2019
Dziękujemy, Bozena112
Zrecenzowano 12 września 2019

Samolot bardzo,bardzo przyzwoity, lot przebiegał ok, personel bardzo miły i uprzejmy - oczywiście zarówno obsługa jak i kapitan samolotu to "rzecz" na którą nie mamy wpływu. Od 20 lat latam różnymi liniami lotniczymi i uważam że Blue Panorama to nie taka tragedia jak to często czytamy...

Termin podróży: lipiec 2019
    • Posiłki i napoje