“Mile zaskoczenie”
Blue Panorama Airlines — recenzja

Przed wylotem naczytałam się negatywnych opinii o Blue Panorama i naprawdę miałam stracha.Okazalo się, że niepotrzebnie, bo w sumie nie za bardzo jest się do czego przyczepić, stewardessy bardzo miłe i pomocne, samolot czysty.Jedyny minus to taki, że wylot opóźniony był o 40 minut (brak możliwości startu-"korek powietrzny") powrotny lot z Heraklionu także był opozniony o 30 minut z powodu zamkniętego pasa startowego w Katowicach. Podsumowując było ok i poleciałbym te linie.

Dziękujemy, Bozena112

Samolot bardzo,bardzo przyzwoity, lot przebiegał ok, personel bardzo miły i uprzejmy - oczywiście zarówno obsługa jak i kapitan samolotu to "rzecz" na którą nie mamy wpływu. Od 20 lat latam różnymi liniami lotniczymi i uważam że Blue Panorama to nie taka tragedia jak to często czytamy...

Termin podróży: lipiec 2019
    • Poziom komfortu foteli
    • Obsługa klienta
    • Posiłki i napoje
    • Miejsce na nogi
    • Rozrywka w trakcie lotu
    • Stosunek ceny do jakości
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, AnnaZ2818

Blue Panorame narzucilo nam nasz biuro podróży. Czytając opinię stresowalam sie bardzo ze będą opóźnienia, jeszcze mam lęk przed lotem wiec tym bardziej czulam nerwy po czym przezylam szok pozytywny, odprawa wejscie do samolotu i wylot wszystko na czas, wylądowaliśmy wczensiej niz planowano, lot bez turbulencji. Brawa dla pilotów. Obsługa miła, mowili po polsku. Bardzo jestem zadowolona, ten lot to była przyjemność

Dziękujemy, Agnes123773
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo często piszemy jak jesteśmy zdenerwowani aby „dać upust wściekłości” a trzeba inaczej..... trzeba chwalić!!!Latamy dużo często i co najważniejsze bardzo tanio. Chcemy za małe pieniądze mieć luksus dawniej dla wielu z nas nieosiągalny....taki ton bije z wielu recenzji jakie przeczytałam przed lotem. I trochę się obawiała m tego lotu. Dlatego postanowiłam napisać bo jestem zwyczajnie po ludzku zadowolonaPoleciałam na Kretę z Blue Panorama lot był opóźniony ale nie z winy przewoźnika. Był korek w powietrzu. Bywa!!! Przyjęłam to ja i inni pasażerowie ze zrozumieniem. Lot obsługiwała młoda pomocna załoga pilot śliczną polszczyzną !!!!!!!( z tego co wiem był Słowakiem) na bieżąco informował nas o sytuacji na ziemi i w powietrzu.Dawno w samolocie nie miałam uczucia że komunikaty nie są odtwarzane z taśmy tylko czytane ze zrozumieniem i emocjami po polsku ale i ładnym angielskim. Słowa uznania dla szefa pokładu!!! A to doprawdy jest nieczęste. Zazwyczaj z głośnika słychać bełkota na końcu jedyne słowo jakie rozumiem to dziekujeSamolot mimo upału miał włączoną klimatyzację. Było komfortowo. Obsługa na 6!!!!! Wszyscy dostaliśmy wodę jeszcze przed startem. Uśmiechnięta ekipa nie zniknęła za zasłonkami tylko cały czas była do dyspozycji roznosiła napoje i przekąski już w czasie lotu.Samolot był czysty toalety też. A to ze ciasno.... no cóż tak teraz się upycha pasażerów!! Taki trend. Luźno w czasie podróży to już było.... 20 lat temu. Lot trwał około 2,5 godziny. Samolot nadrobił dużą cześć spóźnienia. W Heraklionie szef pokładu kilka razy życzył nam miłych wakacji i przepraszał za niedogodności było to bardzo profesjonalne. Polecam! Zadowoleni zapominają o tym pisać! Zapewniam.

• Poziom komfortu foteli
    • Obsługa klienta
    • Miejsce na nogi
    • Rozrywka w trakcie lotu
    • Stosunek ceny do jakości
1  Dziękujemy, Marg0N
Zrecenzowano 9 września 2019

Samolot czysty, siedzenia wygodne, miła obsługa, jedzenie przyzwoite, kocyk i poduszka do spania. Nie mam się do czego doczepic.

Dziękujemy, Dorota K