“Jest ok”
Blue Panorama Airlines — recenzja

Samolot bardzo,bardzo przyzwoity, lot przebiegał ok, personel bardzo miły i uprzejmy - oczywiście zarówno obsługa jak i kapitan samolotu to "rzecz" na którą nie mamy wpływu. Od 20 lat latam różnymi liniami lotniczymi i uważam że Blue Panorama to nie taka tragedia jak to często czytamy...

Termin podróży: lipiec 2019
    • Posiłki i napoje
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, AnnaZ2818

Blue Panorame narzucilo nam nasz biuro podróży. Czytając opinię stresowalam sie bardzo ze będą opóźnienia, jeszcze mam lęk przed lotem wiec tym bardziej czulam nerwy po czym przezylam szok pozytywny, odprawa wejscie do samolotu i wylot wszystko na czas, wylądowaliśmy wczensiej niz planowano, lot bez turbulencji. Brawa dla pilotów. Obsługa miła, mowili po polsku. Bardzo jestem zadowolona, ten lot to była przyjemność

Dziękujemy, Agnes123773
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo często piszemy jak jesteśmy zdenerwowani aby „dać upust wściekłości” a trzeba inaczej..... trzeba chwalić!!!Latamy dużo często i co najważniejsze bardzo tanio. Chcemy za małe pieniądze mieć luksus dawniej dla wielu z nas nieosiągalny....taki ton bije z wielu recenzji jakie przeczytałam przed lotem. I trochę się obawiała m tego lotu. Dlatego postanowiłam napisać bo jestem zwyczajnie po ludzku zadowolonaPoleciałam na Kretę z Blue Panorama lot był opóźniony ale nie z winy przewoźnika. Był korek w powietrzu. Bywa!!! Przyjęłam to ja i inni pasażerowie ze zrozumieniem. Lot obsługiwała młoda pomocna załoga pilot śliczną polszczyzną !!!!!!!( z tego co wiem był Słowakiem) na bieżąco informował nas o sytuacji na ziemi i w powietrzu.Dawno w samolocie nie miałam uczucia że komunikaty nie są odtwarzane z taśmy tylko czytane ze zrozumieniem i emocjami po polsku ale i ładnym angielskim. Słowa uznania dla szefa pokładu!!! A to doprawdy jest nieczęste. Zazwyczaj z głośnika słychać bełkota na końcu jedyne słowo jakie rozumiem to dziekujeSamolot mimo upału miał włączoną klimatyzację. Było komfortowo. Obsługa na 6!!!!! Wszyscy dostaliśmy wodę jeszcze przed startem. Uśmiechnięta ekipa nie zniknęła za zasłonkami tylko cały czas była do dyspozycji roznosiła napoje i przekąski już w czasie lotu.Samolot był czysty toalety też. A to ze ciasno.... no cóż tak teraz się upycha pasażerów!! Taki trend. Luźno w czasie podróży to już było.... 20 lat temu. Lot trwał około 2,5 godziny. Samolot nadrobił dużą cześć spóźnienia. W Heraklionie szef pokładu kilka razy życzył nam miłych wakacji i przepraszał za niedogodności było to bardzo profesjonalne. Polecam! Zadowoleni zapominają o tym pisać! Zapewniam.

1  Dziękujemy, Marg0N
Zrecenzowano 9 września 2019

Samolot czysty, siedzenia wygodne, miła obsługa, jedzenie przyzwoite, kocyk i poduszka do spania. Nie mam się do czego doczepic.

Dziękujemy, Dorota K
Zrecenzowano 9 września 2019

Samolot po liniach Alitalia pamiętający czasy dawne myślę że gdzieś przełom lat 80/90. Przy lądowaniu odpadła płyta sufitowa w klasie biznes - taka atrakcja. Część załogi była na pasażerów tak zła jakby lecieli za karę tym samolotem. Posiłki nie starczają dla wszystkich więc im bliżej tyłu samolotu tym mniejsze szanse na wybór dań. Toalety tylko 4 dostępne na cały samolot (boeing 767) - po 2 godzinach lotu były brudne. Jak na 7 godzin lotu to brak jakichkolwiek atrakcji (film , muzyka itp)
Ogólnie - typowy najbardziej podły typ czarteru najmowany przez biura podróży w celu zminimalizowania kosztów.

Termin podróży: sierpień 2019
    • Posiłki i napoje