“Atrakcje trochę ryzykowne.”
Blue Panorama Airlines — recenzja

Zrecenzowano 9 września 2019

Samolot po liniach Alitalia pamiętający czasy dawne myślę że gdzieś przełom lat 80/90. Przy lądowaniu odpadła płyta sufitowa w klasie biznes - taka atrakcja. Część załogi była na pasażerów tak zła jakby lecieli za karę tym samolotem. Posiłki nie starczają dla wszystkich więc im bliżej tyłu samolotu tym mniejsze szanse na wybór dań. Toalety tylko 4 dostępne na cały samolot (boeing 767) - po 2 godzinach lotu były brudne. Jak na 7 godzin lotu to brak jakichkolwiek atrakcji (film , muzyka itp)
Ogólnie - typowy najbardziej podły typ czarteru najmowany przez biura podróży w celu zminimalizowania kosztów.

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, toniak1967

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Muszę przyznać ze czytając poprzednie recenzje byłam przerażona do tego stopnia ze przez myśl przechodziło mi nawet nie lecieć...mimo wykupionej drogiej wycieczki . Podróżujemy często i wydaje mi się ze mam już jakieś porównanie tak wiec linia nie różni się prawie wcale od innych linii lotniczych, lot w miarę o czasie (ok 15-20 min opóźnienia ) bardzo spokojny , samolot tez w porządku , nie zauważyliśmy aby był starym gratem jak to było opisywane , personel również dość przyzwoity , ceny na pokładzie przystępne , tak wiec nie ma się czego bać ;) typowe tanie linie lotnicze.

Dziękujemy, ewad26
Zrecenzowano 8 września 2019

Podróżowałam liniami Blue Panorama z Warszawy na Wyspę Sal. Było super. Cudowna dbająca o pasażerów polska obsługa. Szybki lot i bezpieczny. Miało być 7h w powietrzu było 5h 30 minut. W tym czasie brakowało nam czasu na nude i sen. Ciągle posiłki, napoje, informacja gdzie jestesmy nad jakim krajemem. Po prostu super.

Natomiast lot z Sal do Warszawy BV6687 coś okropnego !!!! Brakujące posiłki dla pasażerów, obsługa zapomniała podać drugiego posiłku, na szybko rozdawała potem prawie biegiem zbierała śmieci. A po napoje pasażer miał sobie iść do pokoiku obsługi, bo jak usłyszeliśmy są zajęci !! A tak na prawde robili sobie zdjęcia !! Żenada...

Dziękujemy, katka1987
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lot z Burgas do Wrocławia bez opóźnień, wyladowalismy nawet przed planowanym czasem. Był to lot czarterowy z Tui i na pewno miłym zaskoczeniem było to że załoga mówiła po polsku. Samolot to dosyć stary, ale sprawny Boeing 737. Podczas lotu można było kupić jedzenie i picie. Sam lot spokojny, a lądowanie świetne. Jedyny minus to trochę niewygodne fotele.

Dziękujemy, xMari339
Zrecenzowano 8 września 2019

Po przeczytaniu opinii tutaj byłam przerażona lotem,natomiast wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów. Wylot w jedną i drugą stronę bez opóźnień, nawet wylądowaliśmy przed czasem. Samolot jak to w większości tanich linii, bez luksusów ale zupełnie w porządku, czysto, fotele wygodne, obsługa uprzejma, mówiąca po polsku. Posiłków nie próbowałam, także nie ocenię.

Dziękujemy, domekzkart