“Normalna tania linia lotnicza ”
Blue Panorama Airlines — recenzja

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Muszę przyznać ze czytając poprzednie recenzje byłam przerażona do tego stopnia ze przez myśl przechodziło mi nawet nie lecieć...mimo wykupionej drogiej wycieczki . Podróżujemy często i wydaje mi się ze mam już jakieś porównanie tak wiec linia nie różni się prawie wcale od innych linii lotniczych, lot w miarę o czasie (ok 15-20 min opóźnienia ) bardzo spokojny , samolot tez w porządku , nie zauważyliśmy aby był starym gratem jak to było opisywane , personel również dość przyzwoity , ceny na pokładzie przystępne , tak wiec nie ma się czego bać ;) typowe tanie linie lotnicze.

Dziękujemy, ewad26

Zrecenzowano 8 września 2019

Podróżowałam liniami Blue Panorama z Warszawy na Wyspę Sal. Było super. Cudowna dbająca o pasażerów polska obsługa. Szybki lot i bezpieczny. Miało być 7h w powietrzu było 5h 30 minut. W tym czasie brakowało nam czasu na nude i sen. Ciągle posiłki, napoje, informacja gdzie jestesmy nad jakim krajemem. Po prostu super.

Natomiast lot z Sal do Warszawy BV6687 coś okropnego !!!! Brakujące posiłki dla pasażerów, obsługa zapomniała podać drugiego posiłku, na szybko rozdawała potem prawie biegiem zbierała śmieci. A po napoje pasażer miał sobie iść do pokoiku obsługi, bo jak usłyszeliśmy są zajęci !! A tak na prawde robili sobie zdjęcia !! Żenada...

• Posiłki i napoje
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, katka1987
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lot z Burgas do Wrocławia bez opóźnień, wyladowalismy nawet przed planowanym czasem. Był to lot czarterowy z Tui i na pewno miłym zaskoczeniem było to że załoga mówiła po polsku. Samolot to dosyć stary, ale sprawny Boeing 737. Podczas lotu można było kupić jedzenie i picie. Sam lot spokojny, a lądowanie świetne. Jedyny minus to trochę niewygodne fotele.

Dziękujemy, xMari339
Zrecenzowano 8 września 2019

Po przeczytaniu opinii tutaj byłam przerażona lotem,natomiast wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów. Wylot w jedną i drugą stronę bez opóźnień, nawet wylądowaliśmy przed czasem. Samolot jak to w większości tanich linii, bez luksusów ale zupełnie w porządku, czysto, fotele wygodne, obsługa uprzejma, mówiąca po polsku. Posiłków nie próbowałam, także nie ocenię.

• Posiłki i napoje
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, domekzkart
Zrecenzowano 6 września 2019

Witajcie ,
Po dziesiątkach hejtów na tą linię lotniczą ,aż baliśmy się nią lecieć, ale mile nas zaskoczyła. Lecieliśmy z Varny do Modlina i spowrotem Blue Panorama. Oba ( oznaczenie 8 i 23 ) samoloty 737-800, w środku bardzo czyste,nie połamane ,pachnące ( serio),fotele czyste i nie wytarte czy porwane ( Ala skórzane ). Bardzo dobre ceny na pokładzie, można płacić w złotówkach. Obsługa miła, ładnie ubrana ( może po za jedną Panią, ale to sprawa indywidualna ) . Start,lot i lądowanie bez zastrzeżeń - gładko i profesjonalnie. Obsługa w miarę dobrze mówi w języku polskim. Klasa biznes to to nie jest ,ale na prawdę nie ma się czego uczepić. Mam porównanie z jednym lotem liniami Wizzair i jest na korzyść Blue Panorama. Polecam !

Dziękujemy, KamiliAsia