“Fatalnie !!”
Blue Panorama Airlines — recenzja

Zrecenzowano 8 września 2019

Podróżowałam liniami Blue Panorama z Warszawy na Wyspę Sal. Było super. Cudowna dbająca o pasażerów polska obsługa. Szybki lot i bezpieczny. Miało być 7h w powietrzu było 5h 30 minut. W tym czasie brakowało nam czasu na nude i sen. Ciągle posiłki, napoje, informacja gdzie jestesmy nad jakim krajemem. Po prostu super.

Natomiast lot z Sal do Warszawy BV6687 coś okropnego !!!! Brakujące posiłki dla pasażerów, obsługa zapomniała podać drugiego posiłku, na szybko rozdawała potem prawie biegiem zbierała śmieci. A po napoje pasażer miał sobie iść do pokoiku obsługi, bo jak usłyszeliśmy są zajęci !! A tak na prawde robili sobie zdjęcia !! Żenada...

• Posiłki i napoje
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, katka1987

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lot z Burgas do Wrocławia bez opóźnień, wyladowalismy nawet przed planowanym czasem. Był to lot czarterowy z Tui i na pewno miłym zaskoczeniem było to że załoga mówiła po polsku. Samolot to dosyć stary, ale sprawny Boeing 737. Podczas lotu można było kupić jedzenie i picie. Sam lot spokojny, a lądowanie świetne. Jedyny minus to trochę niewygodne fotele.

Dziękujemy, xMari339
Zrecenzowano 8 września 2019

Po przeczytaniu opinii tutaj byłam przerażona lotem,natomiast wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów. Wylot w jedną i drugą stronę bez opóźnień, nawet wylądowaliśmy przed czasem. Samolot jak to w większości tanich linii, bez luksusów ale zupełnie w porządku, czysto, fotele wygodne, obsługa uprzejma, mówiąca po polsku. Posiłków nie próbowałam, także nie ocenię.

• Posiłki i napoje
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, domekzkart
Zrecenzowano 6 września 2019

Witajcie ,
Po dziesiątkach hejtów na tą linię lotniczą ,aż baliśmy się nią lecieć, ale mile nas zaskoczyła. Lecieliśmy z Varny do Modlina i spowrotem Blue Panorama. Oba ( oznaczenie 8 i 23 ) samoloty 737-800, w środku bardzo czyste,nie połamane ,pachnące ( serio),fotele czyste i nie wytarte czy porwane ( Ala skórzane ). Bardzo dobre ceny na pokładzie, można płacić w złotówkach. Obsługa miła, ładnie ubrana ( może po za jedną Panią, ale to sprawa indywidualna ) . Start,lot i lądowanie bez zastrzeżeń - gładko i profesjonalnie. Obsługa w miarę dobrze mówi w języku polskim. Klasa biznes to to nie jest ,ale na prawdę nie ma się czego uczepić. Mam porównanie z jednym lotem liniami Wizzair i jest na korzyść Blue Panorama. Polecam !

Dziękujemy, KamiliAsia
Zrecenzowano 6 września 2019

Leciałam tymi liniami w sierpniu na Fuertawenture z Katowic lot trwał 5.5 godziny. Czytając tutaj opinie nie jestem w stanie się z nimi zgodzić w obie strony lot bez opóźnienia (co prawda otrzymalam uszkodzona walizkę w Katowicach trudno zdaza się)dużo miejsca na nogi, dobre jedzenie jak na samolot ceny także całkiem przyzwoite. Bardzo miła obsluga, pilot samolotu opowiadał nam co jest pod nami także przyjemnosc była podwójna bo można było widzieć z lotu ptaka ciekawe miejsca. Osobiście polecam tę linię i bez obaw.

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, Marlena G