“Szczera opinia”
Blue Panorama Airlines — recenzja

Witajcie ,
Po dziesiątkach hejtów na tą linię lotniczą ,aż baliśmy się nią lecieć, ale mile nas zaskoczyła. Lecieliśmy z Varny do Modlina i spowrotem Blue Panorama. Oba ( oznaczenie 8 i 23 ) samoloty 737-800, w środku bardzo czyste,nie połamane ,pachnące ( serio),fotele czyste i nie wytarte czy porwane ( Ala skórzane ). Bardzo dobre ceny na pokładzie, można płacić w złotówkach. Obsługa miła, ładnie ubrana ( może po za jedną Panią, ale to sprawa indywidualna ) . Start,lot i lądowanie bez zastrzeżeń - gładko i profesjonalnie. Obsługa w miarę dobrze mówi w języku polskim. Klasa biznes to to nie jest ,ale na prawdę nie ma się czego uczepić. Mam porównanie z jednym lotem liniami Wizzair i jest na korzyść Blue Panorama. Polecam !

Termin podróży: wrzesień 2019
Dziękujemy, KamiliAsia

Zrecenzowano 6 września 2019

Leciałam tymi liniami w sierpniu na Fuertawenture z Katowic lot trwał 5.5 godziny. Czytając tutaj opinie nie jestem w stanie się z nimi zgodzić w obie strony lot bez opóźnienia (co prawda otrzymalam uszkodzona walizkę w Katowicach trudno zdaza się)dużo miejsca na nogi, dobre jedzenie jak na samolot ceny także całkiem przyzwoite. Bardzo miła obsluga, pilot samolotu opowiadał nam co jest pod nami także przyjemnosc była podwójna bo można było widzieć z lotu ptaka ciekawe miejsca. Osobiście polecam tę linię i bez obaw.

Dziękujemy, Marlena G
Zrecenzowano 6 września 2019

Czytając opinie innym internautów przed samym lotem troszkę się przestraszyłam aleee okazało się ze niepotrzebnie. Lot spokojny, na czas. czysto . Obsługa na wielki plus! Dziękuję za bezpieczny transport!

Dziękujemy, a-gadka
Zrecenzowano 4 września 2019

W sierpniu br. korzystałem z linii Blue Panorama lecąc z Katowic na Fuerteventura i z powrotem. Lot punktualny zarówno w jedną jak i drugą stronę ( powrót 20 minut przed planowanym czasem lądowania). Samolot nie nowy ale bez uwag. Załoga miła. Menu pokładowe dość bogate i przyzwoite ceny. Pozdrawiam wiecznie niezadowolonych i przypominam, że jak się nie podoba to istnieją przecież inne komfortowe linie lotnicze, którymi na Fuerteventura już nie polecicie :).

• Poziom komfortu foteli
    • Obsługa klienta
    • Posiłki i napoje
    • Miejsce na nogi
    • Rozrywka w trakcie lotu
    • Stosunek ceny do jakości
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, zulus77
Zrecenzowano 2 września 2019

Po przeczytaniu opini przed wylotem bardzo się bałam. Tymczasem...samolot bardzo ładny, zadbany, obsługa bardzo serdeczna. Lot w obie strony spokojny. Na Fuerte było 30 min opóźnienie wylotu, powrót przed czasem. Polecam i dziękuję załodze. Życzę zawsze bezpiecznych podróży

Dziękujemy, Aurinka7