“Fuerteventura”
Blue Panorama Airlines — recenzja

Zrecenzowano 6 września 2019

Leciałam tymi liniami w sierpniu na Fuertawenture z Katowic lot trwał 5.5 godziny. Czytając tutaj opinie nie jestem w stanie się z nimi zgodzić w obie strony lot bez opóźnienia (co prawda otrzymalam uszkodzona walizkę w Katowicach trudno zdaza się)dużo miejsca na nogi, dobre jedzenie jak na samolot ceny także całkiem przyzwoite. Bardzo miła obsluga, pilot samolotu opowiadał nam co jest pod nami także przyjemnosc była podwójna bo można było widzieć z lotu ptaka ciekawe miejsca. Osobiście polecam tę linię i bez obaw.

Dziękujemy, Marlena G

Zrecenzowano 6 września 2019

Czytając opinie innym internautów przed samym lotem troszkę się przestraszyłam aleee okazało się ze niepotrzebnie. Lot spokojny, na czas. czysto . Obsługa na wielki plus! Dziękuję za bezpieczny transport!

Dziękujemy, a-gadka
Zrecenzowano 4 września 2019

W sierpniu br. korzystałem z linii Blue Panorama lecąc z Katowic na Fuerteventura i z powrotem. Lot punktualny zarówno w jedną jak i drugą stronę ( powrót 20 minut przed planowanym czasem lądowania). Samolot nie nowy ale bez uwag. Załoga miła. Menu pokładowe dość bogate i przyzwoite ceny. Pozdrawiam wiecznie niezadowolonych i przypominam, że jak się nie podoba to istnieją przecież inne komfortowe linie lotnicze, którymi na Fuerteventura już nie polecicie :).

• Poziom komfortu foteli
    • Stosunek ceny do jakości
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, zulus77
Zrecenzowano 2 września 2019

Po przeczytaniu opini przed wylotem bardzo się bałam. Tymczasem...samolot bardzo ładny, zadbany, obsługa bardzo serdeczna. Lot w obie strony spokojny. Na Fuerte było 30 min opóźnienie wylotu, powrót przed czasem. Polecam i dziękuję załodze. Życzę zawsze bezpiecznych podróży

Dziękujemy, Aurinka7
Zrecenzowano 2 września 2019

Lot zgodny z tym co o linii pisano.. Opóźniony wylot o godzinę,to podobno standard w tej linii... Lot w porządku, bez żadnych niespodzianek. Załoga miła. Jedyny minus to bardzo słabe zaopatrzenie w sky shopie...
P.S. Lecieliśmy z Warszawy do Taby czarterem, ale nie ma Taby w wykazie lokalizacji...

Termin podróży: lipiec 2019
    • Poziom komfortu foteli