“Lot o czasie, bardzo przyjemny.”
Blue Panorama Airlines — recenzja

Zrecenzowano 4 września 2019

W sierpniu br. korzystałem z linii Blue Panorama lecąc z Katowic na Fuerteventura i z powrotem. Lot punktualny zarówno w jedną jak i drugą stronę ( powrót 20 minut przed planowanym czasem lądowania). Samolot nie nowy ale bez uwag. Załoga miła. Menu pokładowe dość bogate i przyzwoite ceny. Pozdrawiam wiecznie niezadowolonych i przypominam, że jak się nie podoba to istnieją przecież inne komfortowe linie lotnicze, którymi na Fuerteventura już nie polecicie :).

• Poziom komfortu foteli
    • Stosunek ceny do jakości
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, zulus77

Zrecenzowano 2 września 2019

Po przeczytaniu opini przed wylotem bardzo się bałam. Tymczasem...samolot bardzo ładny, zadbany, obsługa bardzo serdeczna. Lot w obie strony spokojny. Na Fuerte było 30 min opóźnienie wylotu, powrót przed czasem. Polecam i dziękuję załodze. Życzę zawsze bezpiecznych podróży

Dziękujemy, Aurinka7
Zrecenzowano 2 września 2019

Lot zgodny z tym co o linii pisano.. Opóźniony wylot o godzinę,to podobno standard w tej linii... Lot w porządku, bez żadnych niespodzianek. Załoga miła. Jedyny minus to bardzo słabe zaopatrzenie w sky shopie...
P.S. Lecieliśmy z Warszawy do Taby czarterem, ale nie ma Taby w wykazie lokalizacji...

Termin podróży: lipiec 2019
    • Stosunek ceny do jakości
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, Krzysztof D
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Dzisiaj miałam okazję lecieć Blue Panorama z Katowic do Antali. Po przeczytaniu opini byłam przerażona jednak śmiało mogę polecić ten czarter. Lot o czasie, bez przeszkód, praktycznie bez turbulencji, szybko zalecieliśmy, przed czasem. Obsługa polsko-włoska, miła, uśmiechnięta, chętnie służąca pomocą. Kompletnie nie ma na co narzekać, nie wiem skąd biorze sie aż tyle zlych opinii o Blue Panoramie. Jak na zwykły wakacyjny czarter ekonomiczny wszystko bylo w jak najlepszym porządku.

Dziękujemy, kasia251093
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Samolot stary i zuzyty.Odrapane fotele-wystajaca gabka.Stewardessy w pogniecionych i zbyt ciasnych ubraniach,niezbyt chetne do pracy.Wszystko robily od niechcenia.W samolocie bylo tak zimno,ze wszyscy sie przeziebilismy...nic nie dalo zakrecenie nawiewow.Obsluga chodzila pod koniec lotu w kurtkach a reszta marzla-brak kocy.Zamowiona kanapka na cieplo byla chlodna i zwyczajnie niesmaczna.W samolocie podczas lotu trzeszczalo,stukalo.Dzieci plakaly.Nastepnym razem sprawdze czy biuro podrozy wyczarterowalo Blue Panorama i po prostu nie wybiore takiej podrozy.Ciesze sie,ze przezylam ten lot.

Dziękujemy, Adriana K