“Polecam”
Blue Panorama Airlines — recenzja

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

W obie strony żadnych niespodzianek. Sprawne samoloty. Małe opóźnienie wylotu (30min) w drodze powrotnej. Samoloty (Boeing 737-800) czyste, pachnące wewnątrz. Obsługa miła i pomocna. Polecam tę linie.

Dziękujemy, Piotr L

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Czystość na pokładzie samolotu na poziomie średnim, obsługa w naszym odczuciu dobra. Nasz lot był opóźniony 24 godziny, zostaliśmy zakwaterowani na ten czas w hotelu w pobliżu lotniska, dostaliśmy pełne wyżywienie.
W chwili obecnej oczekujemy na odpowiedź linii dotyczącej odszkodowania za opóźniony lot.

Termin podróży: lipiec 2019
    • Stosunek ceny do jakości
    • Odprawa i wejście na pokład
1  Dziękujemy, GrzegorzC309
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Witam, pilot bardzo długo po starcie nie mógł ustabilizowac samolotu, więc wrażenia nie były ciekawe. Potem bardzo szybko obniżal lot i wszystkie dzieci na pokładzie plakaly z bólu uszek i głów. Ale był dumny bo przybył przed czasem.. Nie polecam z dziećmi.

Dziękujemy, Grzegorz L
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Przelot ok, wylot o czasie w obie strony. Lot bez uwag. Obsługa mówiąca po polsku. Byłem pełen obaw, ale na szczęście moje obawy jak się okazało były nie uzasadnione.

• Poziom komfortu foteli
    • Stosunek ceny do jakości
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, Maswaddea
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Nie latam zbyt wiele bo nie lubie, ale absolutnie nie mam sie do czego przyczepic. Wszystko o czasie w jedna i druga strone. Spokojny lot. Dosc wygodne miejsca. Dwie rozne maszyny w jedna i druga strone ale obie to Boeing 737-800. Minusy to nardzo skromny serwis pokladowy, brak obslugi platnosci karta, brak pokladowego serwisu WiFi oszczednosci na drobiazgach typu nakladki na zaglowki, czyli wszystko bez czego mozna sie obejsc, takze w mojej ocenie najbardziej dokuczliwy jest brak platnosci karta na pokladzie. Reszta OK i ma bazie moich doswiadczen moge polecic przewoznika przynajmniej w takich czarterach wczasowych z jakich ja korzystalem.
Jackare

Dziękujemy, JackareVolare